Antrą nesėkmę Europos taurės turnyro antrajame etape patyrė Rimo Girskio treniruojama Mariupolio „Azovmaš“ ekipa, kurioje rungtyniauja du lietuviai. Ji namuose 62:74 (19:17, 15:12, 15:28, 13:17) nusileido Belgrado „Crvena Zvezda“ krepšininkams.

Trečią kėlinį šeimininkai pradėjo pirmaudami 4 taškais (34:30), tačiau pirmąsias 4 minutes pralaimėję 0:16 smuko į duobę ir turėjo 12 taškų deficitą – 34:46.

Lemiamame ketvirtyje po Khalido El-Amino tritaškio „Azovmaš“ prie varžovų priartėjo iki 3 taškų (56:69), tačiau persverti rezultato nesugebėjo.

Pralaimėtojams Simonas Serapinas per 26 minutes pelnė 12 taškų (1/2 dvitaškių, 3/6 tritaškių, 1/2 baudų), atkovojo 5 ir perėmė 1 kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą, išprovokavo 3 varžovų pražangas, tačiau sykį pats pažeidė taisykles bei 3 kartus suklydo.

Rolandas Jarutis per 19 minučių įmetė 2 taškus (0/1 dvitaškio, 0/4 tritaškių, 2/2 baudų), atkovojo ir perėmė po kamuolį, išprovokavo 2 varžovų pražangas, tačiau po kartą suklydo ir prasižengė.

„Azovmaš“: Khalidas El-Aminas 17 (6 atk. kam., 5 rez. perd.), Simonas Serapinas 12, Serhiy Lishchukas 8.

„Crvena Zvezda“: Marko Marinovičius 16 (7 rez. perd.), Marko Keseljus 13 (4 atk. kam.), Nemanja Bjelica 10.

Kitos grupės rungtynės tarp Valensijos „Pamesa“ ir Vršaco „Hemofarm“ ekipų vyks 21 val. 45 min.