Švedijos krepšinio lygoje šešioliktą pergalę iškovojo du lietuvius savo gretose turinti Upsalos „Uppsala“ komanda. Ji svečiuose 79:69 (18:17, 17:17, 29:19, 15:16) nugalėjo Stokholmo 08 ekipą.

Mindaugas Budzinauskas per 37 miunutes pelnė 21 tašką (4/6 dvitaškių, 4/10 tritaškių, 1/2 baudų), atkovojo 7 ir perėmė 4 kamuolius, atliko 6 rezultatyvius perdavimus, tačiau sykį prasižengė ir 2 kartus suklydo.

Giedrius Jankauskas rungtyniavo 36 minutes, per kurias įmetė 8 taškus (3/6 dvitaškių, 2/4 baudų), atkovojo 11 kamuolių, blokavo 2 varžovų metimus, tačiau suklydo 4 ir prasižengė 3 kartus.

Nesėkmę patyrė Sauliaus Dumbliausko Solno ekipa. Ji svečiuose 77:89 (27:22, 15:22, 11:16, 24:29) nusileido „Sundsvall Dragons“ krepšininkams.

Dumbliauskas per 25 minutes įmetė 10 taškų (3/5 dvitaškių, 0/1 tritaškių, 4/4 baudų), atkovojo 4 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, tačiau sykį suklydo.

„Uppsala“ su 16 pergalių ir 7 pralaimėjimais užima trečiąją vietą, o Solno ekipa iškovojusi 18 pergalių ir patyrusi 5 pralaimėjimus – pirma.