Kėdainių „Nevėžio“ ekipa nusprendė atsisakyti 24 metų 206 cm ūgio Martyno Veršinsko paslaugų.

Aukštaūgis šį sezoną Lietuvos krepšinio lygoje (LKL) sužaidė tris susitikimus, per kuriuos vidutiniškai pelnydavo po 0,7 taško bei atkovodavo po 0,3 kamuolio.

„Nevėžio“ klubas turnyrinėje lentelėje žengia trečioje vietoje. Jis yra iškovojęs devynias pergales ir patyręs tris pralaimėjimus.

Komentarai:
<>
gal ir nesuteike sanso sitam,visgi po ncaa reikia kazkiek laiko prisitaikyti prie europietisko krepsinio.

nu nieko, ar taip ar taip,vistiek nevezio treneris megsta remtis 7-8 krepsininkais.
2009-02-10
-1
Atsakyti
lukas
sita seniai reikejo paliuosuoti,kaip ir lisauska,nors is pastarajo ,suteikus daugiau minuciu,galima naudos butu tureti.truksta,oi kaip truksta dar vieno stipresnio aukstaugio,juolab arteja lemiamos kovos lkl'e.bet dabar su finansais nekas,kaip ir daugumai klubu.
2009-02-10
+2
Atsakyti
Ačiū, kad prenešėte apie nekultūringą, pažeidžiantį įstatymus, reklamuojantį ar kurstantį nelegaliems veiksmams komentarą.

Komentuoti

„BasketNews.lt“ pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, nesusiję su tema, pasirašyti kito asmens vardu, pažeidžia įstatymus, reklamuoja, kursto nelegaliems veiksmams.