Aštuonioliktąją pergalę nacionalinėje moterų asociacijoje (WNBA) iškovojo Indianos „Fever“ ekipa. Ji naktį iš ketvirtadienio į penktadienį (08.19) Lietuvos laiku savo aikštelėje 67:57 (34:28, 33:29) palaužė Vašingtono „Mystics“ krepšininkių pasipriešinimą.

Likus 5 minutėms iki antrojo kėlinio pabaigos, „Fever“ pranašumas buvo 4 taškai (55:51), tačiau likusį laiką Indianos krepšininkės laimėjo 12:6 ir iškovojo pergalę.

J.Štreimikytė aikštėje praleido 21 minutę, pelnė 5 taškus (2/5 dvitaškių, 1/4 baudos), atkovojo ir perėmė po vieną kamuolį bei kartą suklydo ir 5 kartus prasižengė.

„Fever“: Tamika Catchings 23 taškai, Natalie Williams 15, Kelly Miller 13.
„Mystics“: Chasity Melvin ir Delisha Milton po 20 taškų.

Kitose penktadienio rungtynėse dvidešimt ketvirtąją pergalę iškovojo Kontektikuto „Sun“ krepšininkės. Jos 84:70 (35:33, 49:37) nugalėjo Šarlotės „Sting“ ekipą.

Katie Douglas aikštėje praleido 32 minutes, per jas pelnė 3 taškus (1/3 dvitaškių, 0/1 tritaškio, 1/1 baudos), atkovojo ir perėmė po 2 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, tačiau 3 kartus suklydo ir kartą prasižengė.

Jennifer Derevjanik per 12 minučių pelnė 1 tašką (0/1 dvitaškio, 1/2 baudų), atkovojo ir perėmė po vieną kamuolį, tačiau kartą suklydo ir 3 kartus prasižengė.

„Sun“: Lindsay Whalen 28 taškai, Taj McWilliams–Franklin 24.
„Sting“: Tangela Smith 15 taškų, Andrienne Goodson ir Sheri Sam po 10.

2005-08-19 12:03
Prastai mūsų lietuvaitė ir beveik lietuvaitė :))