Triuškinantį pralaimėjimą šiąnakt NBA čempionate patyrė lietuvį savo gretose turinti Vašingtono „Wizards“ komanda. Ji išvykoje 90:111 (17:26, 20:27, 24:24, 29:34) nusileido Atlantos „Hawks“ komandai.

Antrojo kėlinio pradžioje Javale‘as McGee taikliu dvitaškiu buvo sumažinęs „Wizards“ atsilikimą iki 6 taškų (31:25), bet tada šeimininkai surengė spurtą 14:0 ir skirtumas tapo triuškinantis (47:25).

Po ilgosios pertraukos svečiams vėl buvo pavykę kiek priartėti (58:46), tačiau į šį svečių mėginimą sumažinti savo atsilikimą „Hawks“ atsakė spurtu 10:0 ir skirtumas vėl perkopė 20 taškų ribą (68:46).

Darius Songaila pralaimėjusiems per 15 minučių pelnė 2 taškus (1/2 dvitaškių), atkovojo ir perėmė po 1 kamuolį, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, tačiau po kartą suklydo ir prasižengė.

„Wizards“: Caronas Butleris 22 (8 atk. kam.), Javale‘as McGee 18 (11 atk. kam.), Antawnas Jamisonas 17 (12 atk. kam.), Nickas Youngas 11.

„Hawks“: Joe Johnsonas 22 (8 rez. perd.), Ronaldas Murray 16, Maurice‘as Evansas 14, Mike‘as Bibby 12, Acie Lawas 11 (7 rez. perd.), Zaza Pachulia 11 (12 atk. kam.), Joshas Smithas 8.