Skaudų pralaimėjimą šį vakarą patyrė Sigito Krukio treniruojama „Alytaus“ komanda. Ji išvykoje SEB BBL Iššūkio taurės D grupės rungtynėse 81:100 (24:26, 20:34, 20:28, 17:12)  nusileido Rygos „Keizamerzs“ krepšininkams.

13-ąją mačo minutę rezultatas dar buvo lygus (30:30), tačiau tada šeimininkai surengė spurtą 17:3 ir iki ilgosios pertraukos likus žaisti 4 minutes „Keizarmezs“ atotrūkis pasiekė 14 taškų ribą (47:33).

Vaizdas aikštėje nesikeitė ir po ilgosios pertraukos. Latviai užtikrintai žaidę likusius du kėlinius iškovojo pelnytą įtikinamą pergalę.

„Alytus“: Vilius Gabšys 21, Vilius Šumskis 15, Nerijus Varnelis 14, Andrius Golokvoščius 10, Rygis Adomavičius 10, Mindaugas Jaruševičius 8.

„Keizarmezs“: Reinis Strupovičius 32, Artūras Strelniekas 30 (11 atk. kam., 5 per. kam.), Lauris Blausas 11, Martinas Jaunzemas 9.