ULEB taurės varžybose prasidėjo lemiamos kovos. Dėl patekimo į finalą pirmieji pradėjo varžytis Kozanio "Makedonikos" (Graikija) bei Vršaco "Hemofarm" (Serbija ir Juodkalnija) krepšininkai.

Namuose rungtyniavęs "Hemofarm" klubas nepaliko vilčių Kozanio ekipai ir sutriuškino ją 107:84 (30:20, 21:35, 28:20, 28:9).

Susitikimą sėkmingiau pradėjo svečiai bei susikrovė 5 taškų pranašumą (11:6), tačiau tuomet spurtavo "Hemofarm" ir kėlinį užbaigė 30:20. 14-ąją rungtynių minutę rezultatą savo naudai vėl persvėrė "Makedonikos" (41:40). Po 20-ies minučių svečiai pirmavo (55:51).

Po didžiosios pertraukos aikštės šeimininkai įsibėgėjo ir po puikiai sužaisto ketvirtojo kėlinio įgijo 23 taškų pranašumą, kurį vešis į Graikiją.

Nugalėtojams Nebojsa Bogavacas pelnė 24 taškus, atliko 8 rezultatyvius perdavimus bei 11 kartų privertė varžovus prasižengti. 16 taškų surinko Milenko Topičius, po 15 įmetė Jasminas Hukicas bei Vonteego Cummingsas (7 rez. perd.).

Kozanio komandai Andre Hutsonas pelnė 18 taškų, Pete Mickealis - 17, o Draganas Lukovskis (10 rez. perd.) - 16.

2005-03-24 12:32
na tikiuosi finale bus Rytas :))) ir tada jau hemofarm..:))
2005-03-23 16:59
to PLAYER
ka tu cia klabi. Nezinai ir kalbi. Trys stipriausi Adrijos lygos klubai keliauja i Eurolyga, o ne joks serbijos cempionas!
2005-03-23 11:24
Hemofarmas taps ciampionais,si komnda kaip ir anais metais buvo Hapoel.
2005-03-23 09:04
na hemofarm greiciausiai bus serbijos ccempionas o tada rytas net ir pralaimejas finala zais euroligoje. serbijoje viskas kaip turi but kas cempionas tas ir zaidzia euroligoje. Aisku dar i finala reikia patekti
2005-03-23 00:53
Jei pateks i finala,los su hemofarm.jie irgi nera lengvai nugalimi.kad prakiso pamesai tik 2 taskais,jau kalba apie eurolyga.nepelnytai uzmirso apie finala
2005-03-23 00:20
lempa...tai kas kad laimejo.gi jei rytas pateks i finala los neautralioj arenoj.o jugai kieti tik savo aikstelei,privaziuos lietuviu ir bus rami galva,persiks ir viskas jug jugai tik namuose gerai moka kase lost taip kad chebra ramiai :).

Liko simbolių:     Iš viso komentarų: 6