Čekijos vyrų krepšinio rinktinė pirmoji pasiekė pergalę papildomame Europos čempionato atrankos turnyre. Penktadienį čekai svečiuose 75:57 (18:20, 23:19, 20:7, 14:11) įveikė Estijos nacionalinę komandą.

Varžovams estai priešinosi tik per pirmąją rungtynių dalį, po kurios Čekijos rinktinė pirmavo 41:39. Tačiau po didžiosios pertraukos čekai perėmė iniciatyvą, laimėjo trečiąjį kėlinį 13 taškų skirtumu ir atitrūko, įtvirtindami pergalę.

Estija: Martinas Muurseppas 18 taškų, Tanelis Sokkas 12, Tarmo Kikerpillas ir Kristjanas Kanguras po 7, Tanelis Teinas 5, Silveris Leppikas ir Janaras Taltsas po 3, Ardo Armpalu 2.

Čekija: Lubošas Bartonas 18, Jiri Welschas ir Ondrejus Starosta po 14, Maurice'as Whitfieldas 8, Petras Benda 6, Pavelas Milošas 5, Petras Czudekas 4, Ladislavas Sokolovskis ir Stanislavas Votoriobekas po 3.

Vienas šių rungtynių teisėjų buvo ir lietuvis Tomas Jasevičius.

Iškovoję pergalę čekai pirmauja papildomo atrankos etapo A grupėje. Be jų ir estų, A pogrupyje taip pat kovoja Lenkijos rinktinė.

2005-08-20 02:35
Basketnews: Čelschas??? O gal vis delto Welschas? Girdejot, toks bicas is NBA?