Triuškinančią pergalę SEB Baltijos krepšinio lygos (SEB BBL) Elitiniame divizione iškovojo Donaldo Kairio treniruojama Rygos ASK komanda. Ji per antrąją rungtynių dalį 98:75 (28:27, 23:21, 28:11, 19:16) sutriuškino Rygos „Barons/LMT“ krepšininkus.

Atitrūkti Kairio auklėtiniams pavyko po ilgosios pertraukos. Trečiąjį kėlinį ASK pradėjo spurtu 16:4 bei susikrovė solidų 15 taškų pranašumą, kurį per likusį laiką tik dar labiau padidino.

Šiame mače ASK gretose debiutavo Marius Runkauskas. Lietuvis per 27 minutes pelnė 16 taškų (3/6 dvitaškių, 2/3 tritaškių, 4/6 baudų), atkovojo 2 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, tačiau po 4 kartus suklydo ir prasižengė.

Andrius Mažutis per 33 minutes surinko 7 taškus (1/2 dvitaškių, 1/4 tritaškių, 2/4 baudų), atkovojo 3 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, bet 2 kartus suklydo ir 4 sykius prasižengė.

Pralaimėjusiems Dainius Adomaitis per 32 minutes pelnė 19 taškų (5/8 dvitaškių, 1/2 tritaškių, 6/6 baudų), atkovojo 4 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, tačiau 2 sykius suklydo ir 3 kartus prasižengė.

ASK: Davis Bertanis 23, Raitis Grafas 23 (8 atk. kam.), Marius Runkauskas 16, Uvis Helmanis 15 (10 atk. kam.), Aigoras Vitolas 10.

„Barons/LMT“: Armandas Škelė 26, Dainius Adomaitis 19, Kasparas Beržinis 11, Artūras Bruninas 9.