Nacionalinėje krepšinio asocijacijoje (NBA) šiąnakt (03.23) pergales iškovojo abi lietuviškos ekipos, rungtyniavusios namų arenose.

Klivlendo "Cavaliers", pakeitę trenerį Paulą Silasą į Brendaną Malone'ą, nutraukė trijų pralaimėjimų seriją ir įveikė Detroito "Pistons" krepšininkus 91:76 (23:22, 22:25, 20:12, 26:17). Tuo tarpu "Pistons", tai buvo pirmoji nesėkmė po penkių pergalių iš eilės.

"Tai buvo puikios gynybinės rungtynės. Mes antroje susitikimo pusėje praleidome tik 29 taškus. Jei tokiu intensyvumu žaisime visas rungtynes, dauguma jų laimėsime", - po pergalės kalbėjo naujasis ekipos strategas.

Šįkart itin ryškiai prie pergalės prisidėjo atsarginiai krepšininkai iš viso surinkę 27 taškus, o naujokas Andersonas Varejao per ketvirtajį kėlinuką pelnė 10 taškų.

Klivlendo krepšininkai spurtavo ketvirtajame kėlinyje, kai iki ketvirčio pabaigos likus 5 su puse minutės įgijo 11 taškų pranašumą (77:66).

Žydrūnas Ilgauskas rungtyniavo 36 minutes bei prie pergalės pridėjo 13 taškų (5/11 dvitaškių, 3/4 baudų), 6 atkovotus kamuolius, 2 blokus ir 1 rezultatyvų perdavimą.

Klivlendo "Cavaliers": L.Jamesas 29 tšk. (6 rez. perd.), A.Varejao 11 tšk., D.Goodenas 10 tšk. (8 atk. kam.).

Detroito "Pistons": R.Wallace 25 tšk. (10 atk. kam.), T.Prince 22 tšk., B.Wallace 8 (14 atk. kam.).

Sakramento "Kings" namų ARCO arenoje įveikė Portlando "Trail Blazers" krepšininkus 112:93 (30:19, 27:30, 29:21, 26:23) bei padovanojo 700-ąją pergalę savo treneriui Rickui Adelmanui.

Nuo pat pirmųjų minučių "Kings" išsiveržė į priekį ir nė karto rungtynėse varžovams neleido net išlyginti rezultato. Paskutiniajame kėlinyje jų pranašumas nebuvo mažesnis negu 10 taškų.

Darius Songaila rungtyniavo tik 12 minučių, per kurias pelnė 4 taškus (2/4 dvitaškių) ir atkovojo 2 kamuolius. Aikštę jis paliko susitrenkęs nugarą.

Sakramento "Kings": K.Thomas 24 tšk. (9 atk. kam.), P.Stojakovičius 23 tšk. (5 per. kam.), C.Mobley 19 tšk., C.Williamsonas 13 tšk., M.Bibby 12 tšk. (10 rez. perd.).

Portlando "Trail Blazers": S.Abdur-Rahimas 27 tšk., D.Stoudamire'as 25 tšk. (11 atk. kam.), J.Przybilla 13 tšk. (21 atk. kam., 8 blk.), D.Milesas 10 tšk.