Antrąją pergalę Europos taurės turnyre iškovojo Rimo Girskio treniruojama Mariupolio „Azovmaš“ komanda. Ji savo aikštelėje 89:71 (21:23, 15:19, 24:6, 29:23) įveikė Vršaco „Hemofarm“ krepšininkus, kuriems tai buvo antroji nesėkmė.

Šeimininkams atitrūkti pavyko po ilgosios pertraukos. 21-ąją mačo minutę dar solidžiu 8 tašku skirtumu priekyje buvo svečiai (44:36), tačiau tada Girskio auklėtiniai surengė įspūdiną spurtą 22:2, po kurio „Azovmaš“ įgijo dviženklį pranašumą (58:46) ir per likusį laiką jo nebeišvaistė.

Nugalėtojams Simonas Serapinas per 20 minučių pelnė 9 taškus (3/3 dvitaškių, 1/2 tritaškių, 0/2 baudų), atkovojo 4 kamuolius, tačiau sykį suklydo ir 2 kartus prasižengė.

Rolandas Jarutis per 16 minučių surinko 5 taškus (1/1 dvitaškio, 1/3 tritaškių), atkovojo 3 kamuolius, bet po kartą suklydo ir prasižengė.

„Azovmaš“: Khalidas El-Aminas 30 (9 rez. Perd.), Dijonas Thompsonas 17, Hasanas Rizvičius 16, Simonas Serapinas 9.

„Hemofarm“: Milanas Pavkovičius 17, Milanas Macvanas 16, Bojanas Krstovičius 10, Martonas Baderis 10, Milivoje‘as Bozovičius 8.