Netikėtą pralaimėjimą NBA pirmenybėse šiąnakt patyrė Denverio „Nuggets“ komanda (40-24). Ji išvykoje 106:114 (25:35, 24:26, 26:24, 31:29) neatsilaikė prieš Sakramento „Kings“ krepšininkus (14-49).

Denverio krepšininkams jau rungtynių pradžia nežadėjo nieko gero. Sužaidus pusantros minutės „Kings“ buvo priekyje – 8:0, o baigiantis kėliniui šeimininkų atotrūkis pasiekė ir dviženklę ribą – 35:25.

Savo žaidimo „Nuggets“ nesugebėjo atrasti ir po ilgosios pertraukos. Įpusėjus trečiajam kėliniui „Kings“ pranašumas buvo šoktelėjęs iki 17 taškų (76:59).

Likus žaisti beveik 2 minutes Carmelo Anthony buvo kiek priartinęs savo ekipą (106:100), bet tada šeimininkai laimėjo nedidelę atkarpą spurtu 6:1 ir susigrąžino dviženklį pranašumą (112:101).

Dar vienas blankias rungtynes sužaidė Linas Kleiza. Lietuvis per 25 minutes pelnė vos 2 taškus (1/4 dvitaškių, 0/3 tritaškių), atkovojo 4 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, sykį suklydo bei 3 kartus prasižengė.

„Nuggets“: Carmelo Anthony 32, Chauncey Billupsas 22 (8 atk. kam.), J.R.Smithas 19, Nene 14 (9 atk. kam.), Renaldo Balkmanas 9 (10 atk. kam.).

„Kings“: Kevinas Martinas 26 (8 atk. kam.), Andresas Nacioni 23, Spenceris Hawesas 20 (8 atk. kam.), Francisco Garcia 19, Bobby Jacksonas 10 (8 atk. kam.).