Vienuoliktąją pergalę Čekijos čempionate šį vakarą iškovojo Andriaus Lepinaičio Kolino komanda. Ji savo aikštelėje 78:72 įveikė Dėčino krepšininkus.

Lepinaitis nugalėtojams per 19 minučių pelnė 7 taškus (0/3 dvitaškių, 1/3 tritaškių, 4/4 baudų), atkovojo 3 kamuolius, tačiau 2 kartus suklydo ir 4 sykius prasižengė.

Kolino klubas, turintis 11 pergalių ir 21 nesėkmę, tarp 11 komandų žengia dešimtas.

•

Kitose rungtynėse triuškinantį pralaimėjimą patyrė du lietuvius savo gretose turinti Pardubico „BK Synthesia“ komanda. Ji išvykoje 80:104 neatsilaikė prieš Ostravo NH krepšininkus.

Pralaimėjusiems Tomas Gaidamavičius per 39 minutes surinko 16 taškų (2/3 dvitaškių, 4/6 tritaškių), atkovojo 3 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, tačiau 4 kartus suklydo bei 2 sykius prasižengė.

Virginijus Sirvydis per 25 minutes įmetė 9 taškus (2/2 dvitaškių, 1/2 tritaškių, 2/2 baudų), atkovojo 1 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, bet 2 kartus suklydo ir 3 sykius prasižengė.

Pardubico komanda, per 32 mačus iškovojusi 12 pergalių, užima šeštąją poziciją.