NBA autsaiderių dvikovoje pranašesni buvo Vašingtono „Wizards“ krepšininkai (16-51), kurie namie 106:104 (37:29, 29:26, 21:28, 19:21) palaužė Sakramento „Kings“ ekipą (14-52).

„Wizards“ jau pirmajame kėlinyje susikrovė 8 taškų pranašumą, o baigiantis antrajam ketvirčiui skirtumas tarp komandų tapo dviženklis – 66:55.

Visgi po ilgosios pertraukos vaizdas aikštėje pasikeitė ir svečiai ėmė sparčiai artėti. Likus žaisti 2 minutes ir 15 sekundžių Darius Songaila buvo padidinęs savo ekipos atotrūkį iki 8 taškų (105:97), tačiau tada „Kings“ pelnė 7 taškus paeiliui ir likus 3,8 sek. komandas teskyrė taškas.

Kitoje atakoje Mike‘as Jamesas realizuodamas tik vieną baudą suteikė šansą varžovams, tačiau aidint sirenai Kevino Martino mestas tritaškis tikslo nepasiekė.

Nugalėtojams Darius Songaila per 26 minutes pelnė 15 taškų (4/10 dvitaškių, 7/7 baudų), atkovojo 3 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, tačiau kartą suklydo ir 3 sykius prasižengė.

„Wizards“: Antawnas Jamisonas 30 (9 atk. kam.), Andray Blatche‘as 16, Darius Songaila 15, Nickas Youngas 12, Juanas Dixonas 9, Javale‘as MCGee 9, Mike‘as Jamesas 8.

„Kings“: Kevinas Martinas 24, Spenceris Hawesas 20 (9 atk. kam.), Andresas Nacioni 16, Jasonas Thompsonas 14 (14 atk. kam.), Francisco Garcia 11, Beno Udrihas 10 (7 rez. perd.).