Bostono „Celtics“ ekipos (50-17) žaidimas ir toliau šlubuoja. NBA čempionai šiąnakt 77:86 (25:22, 16:19, 22:24, 14:21) turėjo pripažinti Milvokio „Bucks“ komandos (31-38) pranašumą.

Tai yra jau trečioji „Celtics“ nesėkmė per paskutines ketverias rungtynes. Be Kevino Garnetto žaisdami Bostono krepšininkai patyrė penktąjį pralaimėjimą per 14 mačų.

Įpusėjus ketvirtajam kėliniui „Bucks“ ekipa buvo įgijusi dviženklį pranašumą (80:69), tačiau svečiai pasiduoti neketino ir laimėję atkarpą spurtu 8:0 sumažino savo atsilikimą iki 3 taškų (80:77).

Visgi per likusias 3 minutes Bostono krepšininkai nepelnė nė taško, tuo tarpu šeimininkai jų surinko 6 bei iškovojo pergalę.

„Celtics“: Kendrickas Perkinsas 26 (12 atk. kam.), Paulas Pierce‘as 15 (11 atk. kam., 7 kld.), Mikki Moore‘as 9, Ray Allenas 8 (2/11 metimų).

„Bucks“: Charlie Villanueava 19, Richardas Jeffersonas 17, Lucas Mbahas A Moute 15, Luke‘as Ridnouras 11, Keithas Bogansas 9 (12 atk. kam.).