Trečiąją pergalę iš eilės NBA pirmenybėse iškovojo Denverio „Nuggets“ komanda. Ji savo aikštelėje 121:96 (30:20, 19:23, 34:29, 38:24) įveikė Naujojo Džersio „Nets“ krepšininkus, kuriems tai buvo jau ketvirtoji nesėkmė paeiliui.

Denverio krepšininkai jau pirmajame kėlinyje susikrovė dviženklį pranašumą (30:20), tačiau labiau atitrūkti svečiai varžovams neleido ir ilsėtis komandos išėjo švieslentėje degant – 49:43.

Į nokautą Naujojo Džersio krepšininkus šeimininkai pasiuntė ketvirtajame kėlinyje. Jį „Nuggets“ pradėjo spurtu 18:9 bei susikrovė triuškinantį pranašumą (101:81), kurio per likusį laiką nebeišvaistė.

Nugalėtojams Linas Kleiza per 23 minutes pelnė 6 taškus (2/6 dvitaškių, 0/1 tritaškio, 2/2 baudų), atkovojo ir perėmė po 1 kamuolį, tačiau ir kartą suklydo.

„Nuggets“: Nene 19 (8 atk. kam.), J.R.Smithas 19, Dahnthay Jonesas 15, Carmelo Anthony 15, Chauncey Billupsas 14 (10 rez. perd.), Chrisas Andersenas 10 (9 atk. kam.), Renaldo Balkmanas 8 (8 atk. kam.), Kenyonas Martinas 8.

„Nets“: Vince‘as Carteris 32, Keyonas Doolingas 17, Brookas Lopezas 9, Jarvis Hayesas 8, Chrisas Douglasas-Robertsas 8.