Talino "Ehitustööriist" krepšininkai lieka pirmoje Baltijos krepšinio lygos pirmojo diviziono lentelės pusėje. Trečiadienį vykusioje Estijos klubų dvikovoje "Ehitustööriist" savo aikštėje 95:80 (27:18, 25:27, 23:16, 20:19) palaužė Augenijaus Vaškio Tartu "Rock".

Laimėjęs 7 mačus iš 13, Talino klubas žengia ketvirtoje vietoje. Tris Lietuvos ekipas "Ehitustööriist" lenkia dvejomis pergalėmis, tačiau jos žaidusios rungtynėmis mažiau.

Savo aikštėje žaidę Talino krepšininkai pirmavo nuo trečiosios iki paskutinės mačo minutės. Nors 19-ąją minutę ekipas skyrė trys taškai (48:45), 12:2 spurtavę "Ehitustööriist" krepšininkai atitolo ir išlaikė pranašumą iki finalinės sirenos.

"Rock" klubo negelbėjo 25 pelnyti A.Vaškio taškai (8/13 dvitaškių, 2/6 tritaškių, 3/4 baudos metimų). Lietuvis taip pat atkovojo 4 kamuolius ir atliko 5 rezultatyvius perdavimus.

Talino klubui 22 taškus įmetė Veljo Varesas, 18 surinko Erikas Dorbekas, 15 pridėjo Howardas Frieras, o 12 į savo sąskaitą įsirašė Heiko Niidas.

Tai buvo trečioji "Ehitustööriist" pergalė prieš "Rock" šį sezoną. Tartu klubas tarpusavio mače pergalę šventė tik kartą.

Įdomu tai, kad prieš BBL pirmenybes "Ehitustööriist" ir "Rock" sezoną Estijoje baigė lygiu rodikliu - turėjo po 12 pergalių ir 4 nesėkmes. Tačiau BBL čempionate Talino klubas žengia ketvirtas, o A.Vaškio komanda su 2 pergalėmis per 11 susitikimų užima paskutinę vietą 10 komandų turnyre.

Artimiausios BBL pirmojo diviziono rungtynes vyks penktadienį. Kauno "Žalgiris" namie priims Vilniaus "Sakalus". Šio mačo rezultatas bus įskaičiuotas ir į LKL turnyrinę lentelę.

2014-10-30 19:26
2007-02-20 14:30