Šį vakarą Lietuvos nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL) paaiškėjo likusios trys pusfinalio dalyvės. Į pusfinalį iškopė Utenos „Juventus LKSK“, Pakruojo „Merestos“ ir „Mažeikių“ komandos. Visi šie klubai į pusfinalį žengė laimėję seriją rezultatu 3-2.

Utenos „Juventus LKSK“ – Pasvalio „Pieno žvaigždės“ 109:73 (19:20, 22:15, 40:17, 28:21).

Lemiamą spurtą uteniškiai surengė trečiajame kėlinyje. Jį reguliariojo sezono nugalėtojai pradėjo spurtu 17:2 ir įgijo solidų 22 taškų pranašumą (59:37), kurį per likusį laiką tik dar labiau padidino ir iškovojo triuškinančią pergalę.

„Juventus LKSK“: Marijus Kugauda 17, Audrius Mineikis 17 (14 atk. kam.), Gintautas Matulis 14, Saulius Raziulis 14, Eimantas Narušis 13, Raimundas Ambrulaitis 11, Vaidas Trepočka 9.

„Pieno žvaigždės“: Žydrūnas Valuckis 20, Jatulevičius 15, Gabrielius Ramonas 14 (8 atk. kam.), Nerijus Lisauskas 11, Jasonas Warrenas 11.

•

„Mažeikiai“ – Klaipėdos „Nafta-Uni-Laivitė“ 72:66 (20:21, 19:12, 19:24, 14:9).

Likus žaisti pusantros minutės Edvinas Lengvinas tritaškiu metimu buvo priartinęs Klaipėdos ekipą iki 3 taškų (69:66), tačiau tai ir buvo paskutiniai svečių taškai. Tuo tarpu mažeikiškiai pataikė tris baudas ir iškovojo pergalę.

„Mažeikiai“: Marijus Norkus 25 (9 atk. kam.), Tomas Klimas 15, Laurynas Jacevičius 11, Paulius Budreckis 8.

„Nafta-Uni-Laivitė“: Andrius Žymantas 19 (8 per. kam., 7 kld.), Tomas Šaulis 16, Remigijus Kasparavičius 11, Simas Galdikas 9.

Pakruojo „Meresta“ – Vilniaus „KK Akademija“ 82:77 (24:24, 18:20, 14:18, 26:15).

Iki rungtynių pabaigos likus žaisti 41 sekundę šeimininkų pranašumas tebuvo taškas (77:76), tačiau kėlinį spurtu 5:1 užbaigę Pakruojo krepšininkai iškovojo pergalę.

„Meresta“: Vytautas Padgureckas 27, Gediminas Orelikas 17, Simonas Slivka 15, Tomas Balčiūnas 10, Eugenijus Takuševičius 8.

„KK Akademija“: Mantas Kadzevičius 21 (11 atk. kam.), Arvydas Gydra 19, Osvaldas Matulinis 14 (11 atk. kam.), Dovydas Redikas 14.