Maskvos srities „Chimki“ ekipa tapo trečiąja Europos taurės pusfinalio dalyve. Ji ketvirtfinalyje 76:73 (20:20, 17:13, 17:21, 22:19) palaužė Valensijos „Pamesa“ krepšininkų pasipriešinimą.

Pusfinalyje „Chimki“ susikaus su Bilbao „iurbentia“ ir „Zadar“ poros nugalėtoju.

Turino „Palasport Olimpico“ arenoje vykusiose rungtynėse tarp „Chimki“ ir „Pamesa“ ekipų, žiūrovai išvydo dviejų lygiaverčių komandų dvikovą. Tai puikiai atspindi ir rezultatas – po dviejų kėlinių rusai pirmavo 37:33, o po 30 žaistų minučių rezultatas buvo lygus – 54:54.

Ketvirtajame kėlinyje ir toliau vyko kova taškas į tašką, tačiau kiek sėkmingiau žaidę ispanai sugebėjo truputį atitolti nuo „Chimki“ ekipos – trisdešimt šeštąją susitikimo minutę „Pamesa“ pirmavo 70:65. Tačiau tuomet keturis taškus iš eilės pelnė Vitalijus Fridzonas, tritaškį įmetė Carlosas Delfino ir „Chimki“ išsiveržė į priekį – 72:70. Per likusį laiką, nors ir buvo priartėję iki minimumo (73:74), ispanai nebesugebėjo persverti rezultato savo naudai ir „Chimki“ iškovojo sunkią pergalę 76:73.

„Pamesa“: Albertas Oliveris 20, Rafa Martinezas 11, Ermalis Kuqo ir Matthew Nielsenas po 9.

„Chimki“: Mike‘as Wilkinsonas 15, Jorge Garbajosa  ir Carlosas Delfino po 12, Vitalijus Fridzonas 11, Maciejus Lampe 10.

Atrinkti (0) Visi (5)
BILBAO BASKET ir Seibuti sveikinam su patekimu i pusfinali Seibutis 8 taskai,savo darba padare
2009-04-03
+2
sako astunfinalyje
2009-04-03
-1
na sunkiai sunkiai cia chimki :) galvojau bus sunki pergale :)
2009-04-03
-6
Chimki komandoje zvaigzde ant zvaigzdes:) ir jai dar Pamesa butu pasaline Chimki tai rusams visai fiasko butu,nors Pamesoi nera tokiu ryskiu zvaigdziu,bet jie patampe nervus Chimki
2009-04-03
+1
Vos vos praslydo. Būtų keista, jei abu Rusijos superklubai būtų eliminuoti jau pirmajame etape. Gerai, kad Chimik laimėjo, dabar bent bus, kas Rytui finale galės nervus patampyti :)