Upsalos „Uppsala Basket“ ekipa, kurios garbę gina du lietuviai, išsaugojo galimybes patekti į Švedijos pirmenybių finalą – ji išvykoje 76:71 (14:21, 13:11, 24:16, 25:23) įveikė Sauliaus Dumbliausko Solno „Vikings“ komandą ir sušvelnino serijos iki 3 pergalių rezultatą – 1-2.

Nugalėtojams Mindaugas Budzinauskas per kiek daugiau nei 28 minutes pelnė 12 taškų (4/7 dvitaškių, 1/4 tritaškių, 1/1 baudų), atkovojo 3 atšokusius kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą bei vieną kartą privertė varžovus suklysti, tačiau pats prarado vieną kamuolį ir 5 kartus pažeidė taisykles.

Giedrius Jankauskas, kaip ir antrosiose pusfinalio rungtynėse, nežaidė – lietuvis net nebuvo registruotas šiam mačui.

„Vikings“ ekipos garbę ginantis Saulius Dumbliauskas aikštelėje praleido beveik 28 minutes, per kurias įmetė 4 taškus (2/7 dvitaškių, 0/1 tritaškių), sugriebė 8 atšokusius kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, blokavo vieną metimą bei kartą privertė varžovus suklysti, tačiau pats prarado 2 kamuolius ir prasižengė 5 kartus.

Ketvirtosios pusfinalio rungtynės tarp „Vikings“ ir „Uppsala Basket“ ekipų vyks antradienį (04.07) Upsaloje.