Renaldo Seibučio Bilbao „iurbentia“ ekipa tapo ketvirtąja Europos taurės pusfinalio dalyve – ispanai Turine 76:67 (24:11, 15:20, 14:22, 23:14) nugalėjo „Zadar“ komandą.

Šeštadienį (04.04) „iurbentia“ pusfinalyje susikaus su Maskvos srities „Chimki“ ekipa.

Rungtynes spurtu 12:0 pradėjo „iurbentia“ ekipa, kuri išlaikė iniciatyvą savo rankose visą pirmąjį kėlinį, po kurio pirmavo 24:11. Antrajame ketvirtyje vaizdas aikštelėje pasikeitė – kiek geriau žaidę „Zadar“ klubo krepšininkai po truputį artėjo prie oponentų, kurių persvara prasidėjus didžiajai pertraukai buvo 8 taškai – 39:31.

Trečiąjį ketvirtį vėl geriau pradėjo „iurbentia“ ekipa – ji spurtavo 8:1 ir jau dvidešimt antrąją susitikimo minutę pirmavo 47:32. Tačiau tuomet iniciatyvą į savo rankas perėmė „Zadar“ krepšininkai, kurie iki kėlinio pabaigos sugebėjo išlyginti rezultatą – 53:53.

Lemiamo ketvirčio pradžią įspūdingai sužaidė ispanai – jie spurtavo 12:2 ir atitrūko nuo varžovų 10 taškų – 65:55. Tačiau tai nepalaužė „Zadar“ ekipos žaidėjų, kurie antroje kėlinio pusėje sugebėjo priartėti prie varžovų (67:71). Visgi, tai buvo viskas, ką kroatams pavyko nuveikti šiose rungtynėse – „iurbentia“ neleido oponentams dar labiau priartėti ir šventė pergalę 76:67.

Renaldas Seibutis per beveik 28 aikštelėje praleistas minutes nugalėtojams pelnė 8 taškus (2/4 dvitaškių, 0/1 tritaškių, 4/4 baudų), atkovojo 1 atšokusį kamuolį, tačiau du kartus suklydo ir 4 kartus pažeidė taisykles.

„iurbentia“: Janis Blūmas 21, Drago Pašaličius 12, Javi Salgado 10, Salva Guardia 9, Renaldas Seibutis 8.

„Zadar“: Hrvoje Peričius 17, Desmonas Farmeris 11, Tomislavas Ružičius ir Rokas Stipcevičius po 9.