Triuškinantį pralaimėjimą NBA pirmenybėse šiąnakt patyrė Klivlendo „Cavaliers“ komanda (61-15). Ji išvykoje 87:116 (22:27, 16:28, 22:37, 27:24) neprilygo Orlando „Magic“ krepšininkams (56-19).

Šeimininkai atitrūko dar iki ilgosios pertraukos. Antrajame kėlinyje „Magic“ surengė spurtą 12:2 ir skirtumas šoktelėjo iki 15 taškų (43:28).

Vaizdas aikštėje nesikeitė ir po ilgosios pertraukos. Orlando krepšininkai trečiajame kėlinyje ėmė tiesiog triuškinti varžovus. Dwighto Howardo ir Rahsardo Lewiso vedini šeimininkai kėlinį pradėjo įspūdingu spurtu 26:4 ir „Magic“ atotrūkis jau buvo 39 taškai – 81:42.

„Negalvojame kiek rungtynių pralaimėjome, galvojame apie tai, kaip jas pralaimėjome. Paskutiniuose dvejuose mačuose nežaidėme krepšinio“, – po rungtynių kalbėjo „Cavaliers“ lyderis LeBronas Jamesas.

Žydrūnas Ilgauskas per 32 minutes pelnė 10 taškų (5/12 dvitaškių), atkovojo 7 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 1 rezultatyvų perdavimą bei 4 kartus prasižengė.

„Cavaliers“: LeBronas Jamesas 26 (9 atk. kam.), Žydrūnas Ilgauskas 10, Maurice‘as Williamsas 10, Tarence‘as Kinsey 8.

„Magic“: Rashardas Lewisas 22, Dwightas Howardas 20 (11 atk. kam.), Hidayetas Turkoglu 13, Raferas Alstonas 11 (10 rez. perd.), Anthony Johnsonas 10, Tony Battie 10, Courtney Lee 10.