Kauno krepšinio mėgėjų lygos (KKML) veteranų pirmenybėse šiame sezone startavo 14 komandų – penkios rungtyniavo veteranų 35+ lygoje, o devynios – veteranų 40+ lygoje. KKML veteranų 35+ pirmenybes prieš savaitę laimėjo „Patvanka“. Ši komanda nuskynė ir veteranų 40+ lygos čempionų laurus finale 101:69, nesunkiai nugalėjusi Kaišiadorių „Divendą“.

Reguliaraus sezono lyderiai “Atskalūnas” ir “Patvanka” iš karto pateko į finalinį ketvertą.

Pusfinalyje „Patvanka“ neturėjo vargo  su Kauno SRC komanda ir nugalėjo 143:74. Atkakliau vyko antrasis pusfinalis tarp Kaišiadorių „Divendos“ ir „Atskalūno“. Kaišiadoriškiai atsilygino “Atskalūnui” už du pralaimėjimus reguliariajame sezone ir laimėjo mačą 84:73.

Didžiajame finale trečius metus iš eilės susitiko „Patvanka“ (vadovas Kęstutis Amolevičius) ir Kaišiadorių „Divenda“ (vadovas Algirdas Vasiliauskas). „Patvanka“ laimėjo 101:69.

„Patvanka”: A.Venclovas 20, R.Brazdauskis 17, D.Lukminas 15.

Kaišiadorių „Divenda“: J.Sindaravičius 22, V.Bačkauskas 14, Ž.Padegimas ir A.Vasiliauskas po 8.

Naudingiausiu finalo žaidėju pripažintas Romanas Brazdauskis.

Čempionės „Patvankos“ komandos sudėtyse rungtyniavo S. Blažauskas, R. Brazdauskis, R. Butkus, A. Grabažis, A. Jančiauskas, A. Jasiunskas, R. Juška, I. Juškys, G. Kemzūra, R. Kurtinaitis, G. Liutackas, D. Lukminas, V. Speičys, A. Venclovas ir K. Amolevičius.

Antrą vietą užėmusiai Kaišiadorių „Divendai“ atstovavo V. Bačkauskas, V. Bauras, A. Gardas, V. Gumbis, N. Gumbrevičius, G. Makarevičius, Ž. Padegimas, V. Pūras, A. Sindaravičius, J. Sindaravičius, A. Vasiliauskas ir V. Gudeliauskas.

Finale dėl 3 vietos susitiko „Atskalūnas“ (treneris Robertas Markevičius) ir Kauno SRC (treneris Algirdas Žadeikis). Pergalę šventė „Atskalūnas“ 79:74.

„Atskalūnas”: E. Orlovas 24, E. Paulauskas 16, A. Jankauskas 15.

Kauno SRC: L. Petraitis 21, V. Šlepikas 14, A. Jurpalis 13.

Trečią vietą užėmusiam „Atskalūnui“ pirmenybėse atstovavo A. Apulskis, S. Buknys, A. Grikštas, S. Ivanauskas, A. Jankauskas, V. Jankauskas, K. Lapinskas, D. Laskys, A. Luobikis, R. Markevičius, G. Maumevičius, E. Paulauskas, N.Paulauskas, R. Sorokas, A. Zrelskis ir V. Mažonas.

Verslo A lygos pirmenybių finale „Policija-Miesto statybos“ (treneris Giedrius Klimavičius) 96:90 nugalėjo „sportas.tv-Teledema“ (treneris Giedrius Pečiulionis).

Pusfinalyje serijoje iki dviejų pergalių „Policija-Miesto statybos“ 2:0 nugalėjo „Araušą“, o „sportas.tv-Teledema“ 2:1 įveikė „Kauno Jiesią“.

„Policija-Miesto statybos“:  T.Kuzminskas 26, T.Ališauskas 26, G.Ramonas 23.

„Sportas.tv-Teledema“: T.Martinkus 26, D.Koblinec 18, R.Ringys 11.

Naudingiausiu finalo žaidėju paskelbtas Gediminas Ramonas.

Čempionės „Policija-Miesto statybos“ komandoje žaidė T. Ališauskas, G. Eirošius, M. Judas, D. Karalukas, T. Kuzminskas, M. Mingėla, G. Ramonas, A. Daraškevičius, T. Simutis, A. Slavinskas, E. Tranas, G. Klimavičius ir D. Žukauskas.

Antrą vietą užėmusiai „sportas.tv-Teledema“ komandai pirmenybėse atstovavo M. Brusokas, V. Gončarovas, R. Jarošas, D. Koblinec, V. Lukošius, T. Martinkus, R. Motys, T. Rickevičius, R. Ringys, A. Zasas ir M. Mikšys.

Dėl 3 vietos rungtyniavo „Kauno Jiesia“ (treneris Darius Dzidzevičius) ir „Arauša“ (treneris Algirdas Linkevičius). Pergalę 75:68 iškovojo „Kauno Jiesia“.

„Kauno Jiesia“:  I.Žygas 14, V.Tirva 11, M.Kvedaras ir R.Venskus po 9.

„Arauša“: E.Pietaris 19, K.Dmitrijevas 11, J.Leitanas 10.

Trečią vietą iškovojusiai „Kauno Jiesiai“ pirmenybėse atstovavo M. Budinas, M. Kvedaras, A. Nutautas, M.Petkevičius, G. Rūkas, T. Sabaliauskas, A. Šlimas, V. Stankevičius, M. Stropus, L. Svirskas, V. Tirva, A. Turskis, R. Venskus ir I. Žygas.