Reguliariojo Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) sezono nugalėtojai, Utenos „Juventus LKSK“ krepšininkai toliau buksuoja. Vos peržengę ketvirtfinalio barjerą, uteniškiai pralaimėjo jau pirmosiose pusfinalio rungtynėse.

Antradienį „Juventus LKSK“ namie 63:73 (27:15, 15:24, 12:21, 9:13) nusileido Pakruojo „Merestai“ ir serijoje iki trijų pergalių atsilieka 0-1.

Mačo pradžia Utenos ekipai nežadėjo nieko gero – sužaidus 13 minučių jie pirmavo 38:17. Tačiau tada svečiai sustabdė varžovų puolimą, surengė fantastišką spurtą 31:4 ir 23 mačo minutę jau pirmavo 48:42.

Utenos krepšininkai per likusį rungtynių taip ir nesugebėjo pasivyti varžovų ir taip prarado savo aikštės pranašumą. Kitas mačas bus žaidžiamas Pakruojyje.

„Meresta“: Gediminas Orelikas 19 (7 atk. kam.), Simonas Slivka 15, Rytis Streikus 14.

„Juventus LKSK“: Vaidas Trepočka 15, Marius Kugauda ir Raimundas Ambrulaitis po 12.

Antri reguliariajame sezone likę Prienų „Rūdupio“ krepšininkai pusfinalį pradėjo pergale. Prienų ekipa savo aikštėje 70:55 (26:5, 20:14, 7:17, 17:19) įveikė „Mažeikių“ ekipą.

Šeimininkai jau pirmajame kėlinyje pasiuntė varžovus į nokdauną, įgydami 21 taško persvarą ir ramiai pabaigė rungtynes.

„Rūdupis“: Kęstutis Šeštokas 18, Modestas Šidlauskas 13, Janas Jurgo 12.

„Mažeikiai“: Paulius Budreckis 13, Tomas Klimas 11 (9 atk. kam.).

Atrinkti (0) Visi (3)
Pritariu tau Vangis.O dabar savo mintis noriu isdestyti.Juventus atkrintamuosiose varzybose,labai sunkiai buksuoja,jiems meskos paslauga padare pertrauka ir dar vienas niuansas kad visos komandos stengiasi pries Juventus zaisti maksimaliai gerai,Vakar Juventus pirmam kelinuke pirmavo apie 20 tasku,bet ju zaidimas sugriuvo,pajute krauja Merestos krepsininkai nugalejo Juventus.Juventus dabar bus sunku,o Rudupis gan lengvai nugalejo Mazeikius
2009-04-08
-1
Vangis
Nesuprantu kam lošiamas tas finalas?Juk vistiek į NKL eis "Juventus".Tai kam dar lakstyti ,ardytis.NKL skirtas jaunų vaikinų ugdymui ,o ne veteranų,arba nenusisekusių vidutinybių darbovietė.Būtent taip atrodo "JUVENTUS".Kam vystyti nieką?Meresta ,kad ir laimėtų,neis į LKL ir kiti neis,kam pinigai barstomi?

Aš nepykdamas rašau,bet man kaip sportininkui,tiesa ne kašiorui,nesuprantamas komercinis,o ne sportinis principas.Kada ne geriausias,o turtingiausias yra priimamas pas stipriausius.