Upsalos „Uppsala Basket“ ekipa, kurios garbę gina du lietuviai, Švedijos pirmenybių pusfinalyje savo aikštelėje 80:61 (20:24, 20:10, 22:16, 18:11) nugalėjo Sauliaus Dumbliausko Solno „Vikings“ klubą ir išlygino serijos iki 3 pergalių rezultatą – 2-2.

Nugalėtojams Mindaugas Budzinauskas per aikštelėje praleistas 33 minutes pelnė 9 taškus (3/8 dvitaškių, 1/8 tritaškių), atkovojo 4 atšokusius kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, privertė varžovus 2 kartus suklysti, tačiau pats prarado 5 kamuolius bei 2 kartus pažeidė taisykles.

Kitas „Uppsala Basket“ ekipos garbę ginantis lietuvis – Giedrius Jankauskas – šioms rungtynėms registruotas nebuvo.

Dumbliauskas žaidė 34 minutes, per kurias svečių ekipai pelnė 13 taškų (5/8 dvitaškių, 1/2 tritaškių), sugriebė 9 atšokusius kamuolius ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus, tačiau 3 kartus suklydo.

Lemiamos „Uppsala Basket“ ir „Vikings“ rungtynės įvyks ketvirtadienį (04.09) Solno mieste.

Kitame pusfinalyje Sundsvalio „Dragons“ ekipa savo aikštelėje 83:82 (25:21, 12:18, 21:18, 25:25) palaužė Norčiopingo „Dolphins“ klubą ir iškovojo teisę žaisti finale – šeimininkai seriją laimėjo 3-1.

Atrinkti (0) Visi (3)
keista kad norciopingas svedijoj i finala nepateko nors bbl visai neblogai losia