Ketvirtąją pergalę iš eilės NBA pirmenybėse šiąnakt iškovojo Vakarų konferencijos lyderiai Los Andželo „Lakers“ krepšininkai (62-16). Jie išvykoje 122:104 (31:37, 40:18, 25:31, 26:18) įveikė Sakramento „Kings“ komandą (16-61).

Šiame mače „Kings“ vertėsi be savo lyderio Kevino Martino, kuris dėl kojos traumos praleido jau trečias rungtynes iš eilės.

Rungtynes kiek sėkmingiau pradėjo šeimininkai, kurie sužaidus 14 minučių buvo priekyje – 44:36. Visgi tada „Lakers“ surengė spurtą 12:2 taip ne tik pasivydami varžovus, bet ir juos ir pralenkdami – 48:46. Einant į pabaigą antrajam kėliniui svečiai surengė dar vieną spurtą 17:2 ir ilsėtis išėjo pirmaudami jau 16 taškų skirtumu – 71:55.

Trečiajame ketvirtyje Sakramento krepšininkai buvo kiek priartėję (96:86), tačiau paskutinį kėlinį Los Andželo ekipa pradėjo spurtu 13:2 taip įgydami 21 taško atotrūkį (109:88).

„Lakers“: Pau Gasolis 26 (12 atk. kam.), Kobe Bryantas 22, Lamaras Odomas 15 (11 atk. kam.), Trevoras Ariza 14, Aleksandras Vujačičius 12, Luke‘as Waltonas 11 (9 rez. perd.), Shannonas Brownas 9.

„Kings“: Spenceris Hawesas 21 (15 atk. kam.), Francisco Garcia 19, Jasonas Thompsonas 18 (11 atk. kam.), Beno Udrihas 14, Donte‘as Greene‘as 10, Andresas Nacioni 10.