Į Lenkijos krepšinio čempionato pusfinalį iškopė Slupsko „Energa Czarni“ ekipa, kurioje rungtyniauja Mantas Česnauskis. Ji ketvirtose serijos rungtynėse namuose po pratęsimo 107:96 (22:21, 27:25, 18:20, 18:19, 22:11) įveikė Kolobžego „Kotwica“ krepšininkus ir seriją iki trijų pergalių laimėjo 3-1.

Česnauskis per 26 minutes pelnė 9 taškus (2/3 dvitaškių, 1/5 tritaškių, 2/2 baudų), atkovojo 5 ir perėmė 2 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, tačiau prasižengė 5 kartus.

Pusfinalyje „Energa Czarni“ ekipa kovos su Zgorzelečo „Turow“ krepšininkais, kurių gretose rungtyniauja buvęs Kauno „Žalgirio“ įžaidėjas Tyusas Edney. Pirmosios rungtynės vyks balandžio 19 dieną, sekmadienį.

Kitose rungtynėse Tomo Pačėso vadovaujama Sopoto „Asseco prokom“ ekipa svečiuose 96:97 (19:27, 23:30, 18:19, 36:21) nusileido Ostruvo „Atlas Stal“ komandai, kuri išlygino seriją iki trijų pergalių 2-2.

Pralaimėtojų gretose Patas Burke pelnė 19, Qyntelis Woodsas ir Danielis Ewingas pridėjo po 17, Przemyslawas Zamojskis – 16, o Davidas Loganas – 14 taškų.

Sekančios rungtynės vyks balandžio 15 dieną, trečiadienį.