Trečiadienį (03.23) Baltijos krepšinio lygos antrajame divizione (BBL2) įvyko vienas susitikimas. Raploje vietos "BIG/new balance", kurioje rungtyniauja keturi lietuviai nusileido Svajūno Airošiaus ir Arvydo Straupio Talino "Dalkia/Nybit" ekipai 79:88 (26:16, 22:20, 13:27, 18:25).

Prieš didžiąją pertrauką atrodė kad situaciją tvirtai valdo Raplos krepšininkai - komandos ilsėtis išėjo turėdamos 12 taškų persvarą - 48:36.

Tačiau po didžiosios pertraukos aikštelėje vaizdas apsivertė aukštyn kojomis -trečiąjį ketvirtį "Dalkia/Nybit" laimėjo 27:13, o per ketvirtąjį kėlinuką jų spurtas tęsėsi. Tai leido Talino krepšininkams iškovoti septintąją pergalę turnyre.

"Dalkia/Nybit" rezultatyviausiai žaidė: S.Airošius 22 taškai, A.Straupis 22, I.Kurashovas 14 (11 atkovotų kamuolių), A.Bernats 12, R.Pehka 10.

"BIG/new balance" rezultatyviausiai žaidė: A.Parnas 26 taškai, Š.Skadas 17 (14 atkovotų kamuolių), M.Mockus 12, A.Stankevits 11, ... T.Purlys 1.

2005-03-23 23:23