ULEB Eurolygoje trečiadienį (03.23) sužaistos ketverios rungtynės. Svarbią pergalę kovoje dėl vietos ketvirtfinalyje iškovojo Stambulo "Ulker", savų žiūrovų akivaizdoje 14 taškų skirtumu 85:71 (21:14, 16:22, 22:18, 26:17) įveikė Sienos "Montepaschi".

Prieš šį mačą Virginijus Praškevičius oficialiai Eurolygos svetainei kalbėjo: "Turime visus šansus žengti toliau. Mums tik reikia įveikti MDP 14 taškų skirtumu ir tikiu, mes tai galime padaryti".

Lietuvio žodžiai buvo pranašiški. Stambulo klubas atsirevanšavo už pralaimėjimą išvykoje 13 taškų skirtumu 71:84 ir aplenkė Sienos ekipą turnyrinėje lentelėje.

Prie pergalės daugiausiai prisidėjo Serkanas Erdoganas, pelnęs 32 taškus.

Sėkmingai rungtyniavo ir Eurelijus Žukauskas, surinkęs 17 taškų (7/10 dvitaškių, 3/6 baudų) bei atkovojęs 11 kamuolių (5 puolime). Ne itin sėkmingos rungtynės buvo Sauliui Štombergui (6 atk. kam.). Lietuvis pirmuosius taškus pelnė tik 34-ąją minutę ir per likusį laiką iki rungtynių pabaigos spėjo jų surinkti 6 (1/4 dvitaškių, 1/5 tritaškių, 1/2 baudų). Virginijus Praškevičius surinko 2 taškus (1/2 dvitaškių, 0/3 tritaškių) bei atkovojo 5 kamuolius.

Sienos ekipoje išsiskyrė Efthymios Rentzias (19 tšk.), Marvisas Thorntonas (14 tšk.) bei  Davidas Vanterpoolas (10 tšk.).

Mindaugas Žukauskas per 22 minutes pelnė 6 taškus (2/2 tritaškiai), tačiau aikštę paliko anksčiau laikė, dėl išnaudotų pražangų limito.

CSKA užsitikrino vietą ketvirtfinalyje

Maskvos krepšininkai užsitikrino vietą ketvirtfinalyje, įveikę Madrido "Real" krepšininkus 89:73 (26:13, 24:19, 27:19, 12:22).

Jau pirmajame kėlinyje susikrovę solidų 13 taškų pranašumą maskviečiai tempo nemažino ir per likusias 20 minučių jį padvigubino (77:51). Ketvirtajame kėlinyje CSKA atsipalaidavo ir leido varžovams deficitą sumažinti iki 16 taškų.

CSKA rezultatyviausi buvo: M.Brownas 21 taškas, D.Andersanas 14 (7 atkovoti kamuoliai), D.Dikoudis 13, J.Holdenas 13.

"Real" rezultatyviausi buvo: M.Sonko 19 taškų, L.Bullockas 16, F.Reyesas 7 (12 atkovotų kamuolių).

TAU aplenkė "Panathinaikos"

Vitorijos "Tau Ceramica" taip pat savų žiūrovų akivaizdoje nepaliko jokių vilčių Atėnų "Panathinaikos" krepšininkams ir nugalėjo juos 86:69 bei atsirevanšavo už pralaimėjimą Atėnuose. Kaip ir Stambulo "Ulker", taip ir baskai varžovus įveikė didesniu skirtumu, tad aplenkė juos turnyrinėje lentelėje.

Aikštės šeimininkai jau per pirmąsias 20 minučių sugebėjo susikrauti 17 taškų pranašumą (45:28), kuris išliko iki finalinio švilpuko.

Arvydas Macijauskas aikštėje praleido 30 minučių ir per jas pelnė 12 taškų (3/6 dvitaškių, 0/2 tritaškių, 6/6 baudų) bei atliko 3 rezultatyvius perdavimus.

"Tau Ceramica" rezultatyviausi buvo: L.Scola 18 taškų, T.Hansenas 18, K.Davidas 16.

"Panathinaikos" rezultatyviausi buvo: J.Lakovičius 12 taškų, D.Diamantidis 12, V.Scepanovičius 10.

2005-03-24 11:26
Ulkeris biski nustebino,o musu Sauliu turbut wakar labaj denge tik ant galo paliko laisvesniu tada jis ir prisirinko tasku.
2005-03-23 23:01