Prasidėjo Baltijos moterų krepšinio lygos pusfinalių varžybos, kuriose dalyvauja aštuoni klubai iš šešių valstybių. Trečiadienį (03. 23) Sankt Peterburge prasidėjo B grupės varžybos. Vilniuje vyksiantis A grupės pusfinalių turnyras prasidės kovo 25 dieną.

Trečiadienį vykusiuose susitikimuose apmaudžią nesėkmę patyrė Marijampolės "Arvi" krepšininkės. Jos 82:83 (27:27, 20:19, 13:15, 22:22) nusileido Kijevo TIM-SCUF komandai. Nuo susitikimo pradžios iki paskutinės jo minutės vyko atkakli kova, kurią sėkmingiau sužaidusios rungtynių pabaigą, laimėjo ukrainietės.

"Arvi" rezultatyviausiai žaidė: D.Razmaitė 14 taškų, L.Kinkevičienė 14, A.Naidėnienė 14.

TIM-SCUF rezultatyviausiai žaidė: N.Vidrinskaja 29 taškai, O.Savina 23, O.Krikunenko 13.

Per kitas trečiadienį vykusias rungtynes taip pat vyko labai atkakli kova. Sankt Peterburgo "Baltijskaja Zvezda" po pratęsimo 85:84 (13:21, 17:19, 15:17, 27:15, 13:12) palaužė Rygos TTT krepšininkių pasipriešinimą.

Susitikimą geriau pradėjo viešnios iš Latvijos, kurios pirmąjį ketvirtį laimėjo 8 taškų persvara, o per antrąjį ir trečiąjį kėlinį ją dar labiau padidino. Prieš prasidedant paskutiniajam kėlinukui TTT krepšininkės pirmavo 12 taškų skirtumu ir atrodė, kad mačo laimėtojas yra aiškus. Vis dėlto puikiai sužaidusios paskutinį ketvirtį aikštelės šeimininkės panaikino Rygos komandos pranašumą ir išplėšė teisę žaisti pratęsimą. Per jį psichologinis pranašumas buvo rusių pusėje, kurios ir pasiekė pirmąją pergalę.

"Baltijskaja Zvezda" rezultatyviausiai žaidė: O.Chugunova 19 taškų, A.Barabanova 14, E.Savelyeva 12.

TTT rezultatyviausiai žaidė: D.Krumina 25 taškai, S.Dvinska 23, I.Tare 10.

Į finalinio ketverto turnyrą, kuris balandžio 8-9 dienomis vyks Vilniaus "Lietuvos ryto" krepšinio arenoje, pateks po dvi pajėgiausias kiekvienos grupės ekipas.

2005-03-24 12:18
Tai imeskim ten (LMKL) jusu "mylima" Lintel'i,gal joms ten bus idomiau ir kovos koses paragaus,nes LMKAL joms nelabai ka yra veikti (tiksliau neturi teises pralaimeti,nes Angele ir Valentinas gali nervini soka gauti).Tada bus ne tik Arvi gaila,bet ir Lintel'io.
2005-03-24 01:39
Arvi gaila.Cia dar gali ka nors pasiekt.Taip pat gaila kad lmkl jau visada yra aiskus.galetu buti kova,o iki tos kovos reikia kitiems moteriskiu klubams $