Klivlendo „Cavaliers“ sužinojo varžovus, su kuriais teks kovoti Rytų konferencijos pusfinalyje. Paskutiniąją pusfinalio dalyve tapo Atlantos „Hawks“ komanda, kuri lemiamame mače namie 91:78 (20:18, 29:18, 19:16, 23:26) parklupdė Majamio „Heat“ ir laimėjo seriją 4-3.

Atlantos klubas į antrąjį atkrintamųjų varžybų etapą pateko po 10 metų pertraukos. Paskutinį akrtą pirmąjį etapą „Hawks“ įveikė dar 1999-aisiais.

Šiose rungtynėse šeimininkams atitrūkti pavyko antrajame kėlinyje. Jo per pradžioje „Hawks“ pataikė tris tritaškius iš eilės ir susikrovė dviženklį pranašumą (33:22), kurį išsaugojo iki pat ilgosios pertraukos.

Po pertraukos vaizdas aikštėje nesikeitė, o likus žaisti kiek daugiau nei 7 minutes Ronaldas Murray tolimu metimu buvo padidinęs „Hawks“ atotrūkį iki 29 taškų (85:56). Visgi solidžios persvaros šeimininkai neišsaugojo, bet vis tiek šventė pergalę.

„Hawks“: Joe Johnsonas 27, Joshas Smithas 21 (9 atk. kam.), Ronaldas Murray 15, Mike‘as Bibby 11, Zaza Pachulia 8.

„Heat“: Dwyane‘as Wade‘as 31, Michaelas Beasley 17, Udonis Haslemas 14 (13 atk. kam.).