Prastai ketvirtąjį kėlinį sužaidę Denverio „Nuggets“ krepšininkai NBA Vakarų konferencijos finale patyrė nesėkmę. „Nuggets“ savo aikštelėje 97:103 (28:26, 24:22, 27:23, 18:32) nusileido Los Andželo „Lakers“ ekipai ir serijoje iki 4 pergalių jau atsilieka 1-2.

„Lakers“ prieš Denverio komandą laimi jau 12-ąjį kartą per pastarąsias 13 atkrintamųjų varžybų rungtynių. Tuo tarpu „Nuggets“ klubui tai buvo pirmoji nesėkmė namie nuo kovo 9 dienos.

Po trijų kėlinių „Nuggets“ ekipa dar turėjo 8 taškų pranašumą (79:71), tačiau ketvirtajame kėlinyje svečiai ėmė artėti.

Paskutinįjį kėlinį „Lakers“ pradėjo spurtu 10:1 ir likus žaisti 7 su puse minutės jau minimaliu skirtumu į priekį išsiveržė Los Andželo krepšininkai (81:80).

Likus žaisti pusantros minutės J.R.Smithas buvo dar kartą išvedęs į priekį šeimininkus (95:93), bet netrukus 4 iš eilės taškus pelnė Kobe Bryantas, dvi baudas realizavo Trevoras Ariza ir svečiai atitrūko (99:95). Pergalę mačo pabaigoje įtvirtino Bryantas, sumetęs visus keturis baudų metimus.

Pralaimėjusiųjų gretose Linas Kleiza per 14 minučių pelnė 4 taškus (2/4 dvitaškių, 0/2 tritaškių), atkovojo 6 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 1 rezultatyvų perdavimą ir užsidirbo techninę pražangą.

„Nuggets“: Carmelo Anthony 21 (1/7 tritaškių), Chauncey Billupsas 18 (7 rez. perd., 5/15 metimų), Chrisas Andersenas 15, Nene 13, J.R.Smithas 10, Dahntay Jonesas 10.

„Lakers“: Kobe Bryantas 41, Pau Gasolis 20 (11 atk. kam.), Trevoras Ariza 16, Lamaras Odomas 8.