Dvi pergales per dvi dienas iškovojo Latvijos nacionalinė rinktinė. Ji antradienį (09.06) Rygoje dar sykį įveikė Sauliaus Štombergo Kazanės „Uniks“ klubą. Visgi šįsyk pergalė iškovota kur kas sunkiau – 76:70 (22:23, 25:21, 14:20, 15:6).

Kazanės ekipa, kuri rungtyniauja ne pačios pajėgiausios sudėties, pirmadienį (09.05) vykusioje pirmoje dvikovoje pralaimėjo latviams kur kas didesniu 27 taškų skirtumu 58:85.

Antrose kontrolinėse rungtynėse „Uniks“ sužaidus tris kėlinius turėjo trijų taškų persvarą – 64:61. Visgi paskutinįjį kėlinį gynyboje varžovus užspaudę latviai praleido tik 6 taškus ir iškovojo pergalę.

Latvija: Martinas Skirmantas 14 taškų (8 atkovoti kamuoliai), Sandis Valteris 13, Aigaras Vitolas 12, Kasparas Kambala 11, Robertas Štelmaheris 9 (25 min., 3/7 dvit., 0/3 trit., 3/3 baudų, 2 atk. kam., 3 rez. perd., 3 kld.), Armandas Škelė 5, Kasparas Ciprusas 4, Ivaras Timermanis 3, Uvis Helmanis ir Raitis Grafas po 2, Kristapas Valteris 1, (Janis Blumas).

„Uniks“: Antonas Judinas 17, Saulius Štombergas 13 (32 min., 3/7 dvit., 2/6 trit., 1/1 baudos, 8 atk. kam., 1 rez. perd., 2 per. kam., 1 kld., 3 praž.), Sergejus Čikalkinas ir Aleksejus Jekimovas po 12.

Iki Europos pirmenybių latviai žais dar vienerias kontrolines rungtynes. Jie rugsėjo 12 dieną Rusijoje kovos su šios šalies nacionaline rinktine.

Per kol kas žaistų 11 kontrolinių rungtynių latviai iškovojo devynias pergales. Nacionalinė Latvijos rinktinė buvo priversta pripažinti tik izraeliečių bei lietuvių pranašumą.