Svarbią pergalę kovoje dėl aukštesnės vietos Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) atkrintamosiose varžybose iškovojo Dariaus Songailos Sakramento "Kings" klubas, šiąnakt 109:101 (28:18, 23:40, 24:18, 24:35) įveikęs Dalaso "Mavericks".

"Karaliai" atsiplėšė ketvirtajame kėlinyje, kai kelių minučių atkarpą laimėjo 16:4. Nors likus žaisti pusantros minutės "Mavericks" dar priartėjo (103:98), tačiau Cuttino Mobley baudų metimai užtvirtino pergalę.

D.Songaila dvikovą pradėjo nuo atsarginių suolelio ir ant parketo praleidęs 26 minutes pelnė 6 taškus (4/4 baudų, 1/5 dvitaškių), atkovojo 7 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir nemažai prisidėjo prie Dirko Nowitzki sustabdymo ketvirtajame kėlinyje.

Rezultatyviausiai "Kings" žaidė: P.Stojakovičius 38 taškai (6/8 tritaškių, 9 atkovoti kamuoliai), M.Bibby 17 (atliko 8 rezultatyvius perdavimus), C.Mobley 16, K.Thomasas 15.

"Mavericks": D.Nowitzki 35, D.Harrisas ir K.Van Hornas po 16, M.Finley 11.

Toliau nesiseka Žydrūno Ilgausko Klivlendo "Cavaliers" ekipai, kuri Hiustone 80:99 (28:28, 11:20, 22:21, 19:30) pralaimėjo "Rockets". Tai buvo jau 10 iš eilės "Kavalierių" nesėkmė žaidžiant išvykoje.

Šeimininkai atitrūko prieš didžiąją pertrauką, kai po spurto 15:2 įgijo 9 taškų persvarą (48:39). Trečiajame kėlinyje "Cavaliers" buvo priartėję iki 73:65, tačiau tai buvo viskas, ką jie sugebėjo pasiekti šioje dvikovoje.

Su 35 pergalėmis ir 31 pralaimėjimu "Cavaliers" Rytuose dalijasi 5-6 vietas. Tuo tarpu "Rockets", laimėję 41 kartą per 68 dvikovas, Vakaruose yra šešti.

Ž.Ilgauskas dėl prisirinktų pražangų aikštelėje išbuvo vos 28 minutes ir per jas pelnė 16 taškų (6/6 baudų, 5/8 dvitaškių), atkovojo 7 ir perėmė 3 kamuolius, blokavo 2 metimus, dukart suklydo ir dvikovą baigė anksčiau laiko dėl išnaudoto pražangų limito.

Rezultatyviausiai "Rockets" rungtyniavo: T.McGrady 31 taškas, M.Jamesas 15, Y.Mingas 13, B.Sura 12 (atkovojo 10 kamuolių, atliko 6 rezultatyvius perdavimus), D.Wesley 11.

"Cavaliers": D.Goodenas 20, L.Jamesas 19 (7/22 metimų, 8 rez. perd.), Ž.Ilgauskas 16.

Kiti rezultatai:

Orlando "Magic" - Šarlotės "Bobcats" 94:108
G.Hillas 28 tšk.
D.Stevensonas 23 tšk.
J.Nelsonas 18 tšk., 13 rez. perd.
D.Howardas 14 tšk., 15 atk. kam.
E.Okaforas 23 tšk., 10 atk. kam., 4 blk.

2005-03-25 19:32
bet jus pastebejot po kiek kartu dabar meta carmelo gal po10 tik paauklejo ji biski karlas
2005-03-25 17:26
Kingsai pagaliau iveike saves verta teama.Bobcatai irgi saunuoliai
2005-03-25 10:08
Pagaliau Kings'ai bando parodyti ka istikruju moka, taikomandini krepsini, o su Songaila jiems dar geriau sektusi..... Kazko nelabai sekasi Cavaliers komandu su Ilgausku labai jau daug pralaimi, kazka jiems reikia tada tobulinti, pradzia sezono buvo gera, o dabar lyg sustojo.....
2005-03-25 10:05
starta prarado,bet zaide 26min.tai visai normaliai...reiskiasi zaide gerai...6pts to neatspindi...gal pabaigoje gerai stabde Dirka...na nezinau:D
2005-03-25 08:15