„Neptūnas“ įveikė R.Endrijaičio treniruojamą komandą

2005-09-13 20:04
Domas Lukauskas „BasketNews“ koresp.

Klaipėdos „Neptūnas“ tęsia pasirengimą naujajam sezonui. Antradienį (09.13) Klaipėdoje uostamiesčio krepšininkai 87:80 (20:26, 19:14, 28:22, 20:18) palaužė Sumų „Sumychimprom“ ekipą, kurią treniruoja Rimantas Endrijaitis.

[image=4797 left]„Neptūnui“ tai buvo jau trečiosios kontrolinės rungtynės ir antroji pergalė – buvo įveiktos Dnepropetrovsko „Dnepr“ ir Sumų „Sumychimprom“ ekipos bei nusileista Ukrainos vicečempionams Mariupolio „Avozmaš“ krepšininkams.

Iki trečiojo kėlinio nei viena, nei kita ekipa nesugebėjo įgyti didesnio nei 5 taškų pranašumo, o 32-ąją rungtynių minutę vienu tašku pirmavo svečiai iš Ukrainos (73:72), tačiau klaipėdiečiai spurtavo 15:2 ir perėmę iniciatyvą šventė įtikinamą pergalę (87:80).

„Neptūnui“ dėl traumų padėti negalėjo Petras Šalvis ir Vitalijus Stanevičius – pastarajam per rungtynes su „Dnepr“ ekipa buvo sumušti šonkauliai, o po išsamių tyrimų puolėjui rekomenduota dvi savaites pailsėti. Todėl „Neptūno“ krepšininkai rungtyniavo vos septyniese, tuo tarpu varžovai – devyniese.

„Neptūnas“: Vaidotas Pridotkas 33, Vaidotas Pečiukas 18, Audrius Mineikis 12, Jonas Elvikis 12, Irmantas Milišauskas 9, Marius Kasiulevičius 3, (Osvaldas Kurauskas).

„Sumychimprom“: Aleksandras Shaposhnikovas 27, Vitalijus Nikolaichukas 16. Marius Pociukonis aikštelėje nepasirodė.