Pasirengimą naujam sezonui tęsiantis Maskvos CSKA klubas 79:86 (20:23, 23:23, 19:16, 17:24) pralaimėjo pirmąsias draugiškas rungtynes Trevizo „Benetton“ ekipai.

Pirmoje susitikimo pusėje CSKA komandos treneriai daugiausiai rėmėsi patyrusiais krepšininkais, tačiau po didžiosios pertraukos progą pasireikšti gavo ir jaunieji CSKA žaidėjai.

Nepaisant pralaimėjimo vyriausiasis CSKA klubo treneris Ettore Messina nebuvo nusiminęs. Jis tvirtino, kad ekipa nespėjo įsijausti į žaidimą: „Tai puikus rezultatas žaidžiant prieš stiprų priešininką, turint omenyje, jog tai buvo pirmasis mūsų mačas“.

E.Messina džiaugėsi, kad antrajame ir trečiajame kėliniuose jo auklėtiniai pademonstravo puikų komandinį žaidimą, tačiau nebuvo patenkintas krepšininkų gynyba.

CSKA: Davidas Andersenas 15, Vladimiras Djačiokas 11, Egoras Vyaltsevas 11, Nikita Kurbanovas 9, Trajanas Langdonas 8.