NKL pirmenybėse žaidusi Vilniaus „Perlo“ komanda nori rungtyniauti aukštesniu lygiu. Į LKL vilniečiai nori žengti sumokėję nustatytą mokestį. „Perlas“ į LKL būstinę vakar nusiuntė oficialų prašymą priimti klubą į aukščiausiąją mūsų šalies krepšinio lygą, rašo dienraštis „Lietuvos rytas“.

„Komandos branduolį sudaro talentingiausi Lietuvos 18-19 metų krepšininkai, atstovaujantys jaunimo ir jaunių rinktinėms. Nors žengti į LKL pasiryžome sunkmečiu, tai būtų investicija į ateitį. Aukštesnio lygio varžybose jauni žaidėjai tobulėtų greičiau.

Klubas žaistų „Lietuvos ryto“ arenoje, o savo organizacija ir biudžetu – vienas milijonas litų – atitiktų LKL reikalavimus“, – sakė Giedrius Aidietis.

„Perlo“ komandos direktoriaus tvirtinimu, praverti LKL duris siekiama komerciniu keliu. Taip šią vasarą į lygą buvo priimtas Utenos „Juventus“. Starto mokestį – 350 tūkst. litų vilniečiai siūlo sumokėti dalimis – 250 tūkst. litų pervesti iškart, o likusius 100 tūkst. litų – kitąmet.Rodyti komentarus
Atrinkti (0) Visi (63)
na istiesu kuo daugiau komandu lkl tuo gal idomiau,bet ar tai kelia LKL lyg nezinau...ar Vilniui nereiktu geriau uz tuos pinigus savo Sakalui gelbeti nuo bankroto,nebet jie nori keistis vietomis...
2009-08-31
+1
Atsakyti
Anbo: tai jeigu Triobetas NKL čempionai, kodėl NKL 08-09 toliau žaidė Žalgiris-Sabonio Mokykla?
2009-08-25
Atsakyti
bilkisAnbobe to, Triobeto pasipiktinimas dėl stojamojo mokesčio buvo visiškai teisingas - komanda tapo NKL čempionais (dabar čempionai be jokių stojamųjų patenka), o iš jų nulupo neįtikėtinus 350000, nors prieš tai stojamasis visą laiką buvo 100000 ir tai pusė LKL komandų jo nebuvo mokėję, įskaitant Lietuvos Rytą, Techasą, Aisčius ir t.t. ir t.t.na komandoms kaip aisciai techasas ir LR nereikejo moketi nes jie atejo zaisti pagal kitu tiksliau buvusiu komandu licenzijas uzeme o tai buvo leistinas dalykas juk nemesi is lygos komandos ar neprasisi 350 k mokescio vien uz tai kad komanda keicia pavadinima


jeigu žiūrėti teisiškai - dar ir kaip prašysi, nes registruojama visiškai nauja įstaiga, siekiant nusirašyti skolas. juridiškai su sena komanda jie jokių ryšių neturi, visiškai naujas darinys
2009-08-25
Atsakyti
Lietuvos Ryto dubleriai norejo susijungti su Utenos Juventus,bet Juventus vadovams atsisakius,Perlas jiesko kitu keliu kaip patekti i LKL ir jai nebus neprijimti su tokiom salygom kaip Juventusas prades kaisioti pagaliu Utenos klubui
2009-08-25
-2
Atsakyti
siaip tai vel gincas pakrypo i dausas

vieni ant kitu pilat pamazgas ir bandot yrodyti kad kiekvino mylima komanda teisi

faktas kad LR dublerine komanda gali zaisti LKL taip pat faktas kad tokia pati komanda jau zaidzia LKL tik kito grando
2009-08-25
-2
Atsakyti
Anbobe to, Triobeto pasipiktinimas dėl stojamojo mokesčio buvo visiškai teisingas - komanda tapo NKL čempionais (dabar čempionai be jokių stojamųjų patenka), o iš jų nulupo neįtikėtinus 350000, nors prieš tai stojamasis visą laiką buvo 100000 ir tai pusė LKL komandų jo nebuvo mokėję, įskaitant Lietuvos Rytą, Techasą, Aisčius ir t.t. ir t.t.


na komandoms kaip aisciai techasas ir LR nereikejo moketi nes jie atejo zaisti pagal kitu tiksliau buvusiu komandu licenzijas uzeme o tai buvo leistinas dalykas juk nemesi is lygos komandos ar neprasisi 350 k mokescio vien uz tai kad komanda keicia pavadinima
2009-08-25
-4
Atsakyti
be to, Triobeto pasipiktinimas dėl stojamojo mokesčio buvo visiškai teisingas - komanda tapo NKL čempionais (dabar čempionai be jokių stojamųjų patenka), o iš jų nulupo neįtikėtinus 350000, nors prieš tai stojamasis visą laiką buvo 100000 ir tai pusė LKL komandų jo nebuvo mokėję, įskaitant Lietuvos Rytą, Techasą, Aisčius ir t.t. ir t.t.
2009-08-25
-3
Atsakyti
Morzikeiyra dabar jau normalus precedentas, o prieš metus žiūrint į Triobeto kūrimą matėsi fbk ir šilutės nesąmonės... be to, tie nusišnekėjimai "gražus pavadinimas", "klubas neturi nieko bendro" - nors dėl stojamojo mokesčio skundėsi Žalgirio savininkas, Žalgirio ryšių vadybininkas tapo Triobeto vadybininku... būtų padoriai šnekėję, nebūtų taip ant to klubo varę - bet, aišku, nafikausko vadyba normaliai šnekėti nemokėjo


kažkokių razinkų ieškai, vaikine. šnekėjo ir darė taip, kaip reikia šnekėt ir daryt, nes formaliai dubleriai negali lošti LKL-e. dėl to reikėjo kurti naują klubą.

o dabar pasigardžiavimui p-ateikiame ištrauką iš Aidiečio interviu:

"- Ar nebijote piktų kalbų, kad „Lietuvos rytas“ ir „Perlas“ bus tas pats?

- Ne paslaptis, kad „Perlas buvo sukurtas, kaip antrinė „Lietuvos ryto“ komanda, bet dabar viskas pasikeičia. Galiu patikinti, jog tai bus atskiras juridinis vienetas, atskiri vadovai ir tai neturės nieko bendro."

dabar pasakyk, ar Ryto vadyba šneka padoriai, ar ne? :D
2009-08-25
+1
Atsakyti
Gal visai ir įdomu būtų stebėti šiuos vaikinus žaidžiant LKL. Manau, kad jie sugebėti pasipriešinti ne vienai komandai.
2009-08-25
-1
Atsakyti
To Zergas: nėra ką lyginti BC Triobet buvo tapę NKL čempionais ir visada buvo vieni lyderių, o Perlas visada buvo vidutiniokas ir tokiu liko.
2009-08-25
Atsakyti
Viskas būtų gerai, jei Perlas nebūtų buvęs toks nevykėlis NKL koks dabar yra, o lyginimai su anais metais ir BC Triobet yra kvaili, nes ta komanda laimėjo NKL ir buvo užsitarnavusi vieta LKL, taip kad neburkit kažko. :)
2009-08-25
+1
Atsakyti
jei tik sukrapsto babkiu jonelis lai jis zaidzia LKL,negi gaila? :) mums sirgaliams nuo to tik idomiau,matysim kurios komandos jaunimas atrodo stipriau,konkurencija niekada nepamaise dar :)
2009-08-25
-6
Atsakyti
Seip tai nera gerai, kai to paties savininko dvi komandos losia. Vis delto yra precendentas - Kauno Triobet. Seip nevienareiksmiai vertintinas toks zingsnis. Jaunimui, kuris zaidzia gerai. Igaus patirties zaizdami auksciausiam lygyje. Bus gerai ir ivairiom jaunimo rinktinem.

Blogai bus Sakalams ir kitiems. Per daug komandu sostineje. Nors as manau, kad realiai LKL galetu zaisti apie 14 komandu. 10 komandu is miestu turinciu per 100 tukst. gyventoju. Taigi Vilnius ir Kaunas turetu po dvi komandas dar 6 komandos butu is kitu miestu.

Papildomos 4 komandas galima butu pavadinti jaunimo komandomis. I jas is visos Lt. 2/3 metam susiburtu jauni zaidejai pretenduojantys i jaunimo rinktines. Tokie zaidejai zaistu uz minimuma, treneriai taip pat rotuotu. Panasi sistema yra Australijoje, tik ten kiek zinau yra 1 tokia komanda.

Zaideju Lietuvai uztektu.
2009-08-25
+2
Atsakyti
test

paskaityk savo posta, protuoli, pats zaliu fanus vadini debilais ir po to pyksti kad tave toiu pat vadina. plius cia gal tau vienam LKL titulas yra nereiksmingas dalykas kitiems gerbejams manau jis svarbesnis nei kokia LKF taure ar bbl nugaletoju vardas
2009-08-25
-3
Atsakyti
kmp'a
Lietuvos Ryto ir Perlo klubų valdybos pirmininkas Jonas Vainauskas į LKL stengiasi prastumti dukterinę LKL čempionų komandą Perlą. Lygiai prieš metus įnirtingai kritikavęs LKL bei Kauno Žalgirio vadovus dėl BC Kaunas, susijusio su Žalgiriu, priėmimo į LKL, neribotos fantazijos viražais pagarsėjęs Jonas dabar pats elgiasi lygiai taip pat, kaip kritikuoti Kauno klubų vadovai pernai.

Apie Perlo bandymus patekti į LKL paskelbė jau prieš kurį laiką paskelbė 2 Lietuvos portalai, šiandien apie tai jau jau leido sužinoti ir motininis laikraštis. Pasak laikraščio, vakar Perlas nusiuntė prašymą priimti klubą į LKL.

Perlas į LKL nori patekti komerciniu principu - sumokėjęs 350.000 LTL, bet ne iškart, kaip to reikalavo iš Kauno klubų, bet 250.000 LTL įnešti iškart, likusius 100.000 LTL - kažkada kitąmet.

Pernai dėl naujo Kauno klubo atėjimo į LKL nerimavęs LKL vadovas Š.Kliokys, šiemet kažkodėl jau jokio nerimo nejaučia ir Perlo atėjimą vertintų teigiamai. Beje, Perlas antrame divizione pasibaigusiame sezone buvo tik 12-as, tuo tarpu užpernai BC Kaunas pagrindą sudarę A.Sabonio mokyklos krepšininkai tapo čempionais.

Perlo nominalus vadovas G.Aidietis motininiam laikraščiui sakė, kad klubo biudžetas bus net apei 1 milijoną litų.
2009-08-25
-3
Atsakyti
yra dabar jau normalus precedentas, o prieš metus žiūrint į Triobeto kūrimą matėsi fbk ir šilutės nesąmonės... be to, tie nusišnekėjimai "gražus pavadinimas", "klubas neturi nieko bendro" - nors dėl stojamojo mokesčio skundėsi Žalgirio savininkas, Žalgirio ryšių vadybininkas tapo Triobeto vadybininku... būtų padoriai šnekėję, nebūtų taip ant to klubo varę - bet, aišku, nafikausko vadyba normaliai šnekėti nemokėjo
2009-08-25
+1
Atsakyti
Tai gal tada pajamam sujungiam LKL ir NKL ir komandas suskirstom i konferencijas ir losiam pvz kokiu pan modeliu i NBA :)
2009-08-25
+2
Atsakyti
o tai kipshiuk, paaiskink man tada kokio velnio buvo tie visi maskavimai ir dievagojimai del "atskiros" komandos ir jokiu rysiu neturejimu su Zalgiriu, kuomet sezono eigoje zaidejai kursavo tarp dvieju klubu panasiai kaip Romanovo Hearts - FBK atveju. Kam cia tas slapukavimas ir pastovus kitu durninimas, tipo mes protingi ir kitus laikom kvailiais, naudodamiesi dubelriu komandos paslaugom is neva visiskai kitos komandos...ar cia tokie Kauno veikeju darbo principai - kitus durninant ir apgaudinejant sukti "bizniuka"?
2009-08-25
-2
Atsakyti
TestNu va zalfaniai pradejo dainuoti - nors pries metus patys ta pati suda padare, dabar jau peikia, nes juk VILNIUS YRA LENKU MIESTAS!!!Mano nuomone ta LKL yra SH, kur losia 2 komandos finale visa gyvenima ir niekam neidomu.. - dazniausiai Rytas jau buna laimejes kazka ir jiem ta LKL tik add on prie kitu trofeju o zalgiris kapojasi perka negrus paskutine minute uz skolintas bapkes kad tik laimetu nors ka nors ir uzmirstu eurolygos 2-10 antirekordus ir gerai kad fanai debilai, pasisotina LKL ziedais ir vaidina kietus bachurus visus metus, pakol isaiskeja, kad tie samdyti negrai negavo litu ir prasideda verkimai ir raudojimai


Taip. jau nieko nepadarysi, tokia jau ju rase, net ne rase, bet porusis. niekaip negali priasitaikyti prie naujoviu, vis gyvena gudziais Jhonso taures ir '99m laiku prisiminimais ir ysivaizduoja kad nenugalimi ir legendiniai. o kai tik pradeda pralosineti tai garbingai negali pripazinti kad yra zymiai silpnesni, pradeda skarbonkes metyt, apvardziuoti zaidejus. Gerai kad turi Zavacka, kur teisybe reze visiem apsmurgeliams tiesiai i akis>>> meslo kruva>>>, tai viskas pasakyta teisingai ir keliais zodziais.
2009-08-25
-1
Atsakyti
kmp'a
asdsdvwe Ne antra vieta NKL,o pirma uzeme Zalgiris-A.Sabonio KM,o del sukelto,visi zinom kieno,triuksmo tureje tapti Kaunas-Triobet ir isvis uzsiiminet nesamoningais-formaliais maskavimais to,kas visiems aisku.
2009-08-25
+1
Atsakyti
Ačiū, kad prenešėte apie nekultūringą, pažeidžiantį įstatymus, reklamuojantį ar kurstantį nelegaliems veiksmams komentarą.

Komentuoti
Vardas:      
  Liko simbolių:     Iš viso komentarų: 63

„BasketNews.lt“ pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, nesusiję su tema, pasirašyti kito asmens vardu, pažeidžia įstatymus, reklamuoja, kursto nelegaliems veiksmams.