Vilniaus "Sakalų" pergalės šokiu baigėsi principinė LKL ir BBL varžovų dvikova. Vilniečiai namuose po atkaklios kovos 82:79 (18:26, 20:24, 22:13, 22:16) įveikė "Šiaulius" ir labai sutvirtino pozicijas kovoje dėl vietos BBL Finaliniame ketverte.

"Sakalai", žaidę be diskvalifikuoto Rolando Skaisgirio, iškovojo aštuntą pergalę ir BBL užima ketvirtąją vietą.  Praėjusią savaitę Lino Šalkaus auklėtiniai įveikė dar vienus principinius varžovus - Talino "Ehitustooriist", kurie penktadienį taip pat laimėjo ir turi 8 pergales bei žengia penktoje vietoje. Šiauliečiai su šešiomis pergalėmis lieka šeštoje pozicijoje.

Didžiąją dvikovos dalį pirmavę šiauliečiai antrajame kėlinyje turėjo 14 taškų persvarą (29:43). o po didžiosios pertraukos svečiai buvo susikrovę net 15 taškų pranašumą (42:57). Visgi "Sakalai" nepasidavė. Po Eligijaus Redecko ir Martyno Gecevičiaus tritaškių priartėjo (54:59), o kėlinį baigė atsilikinėdami vos 60:63.

Atkakli dvikova kulminaciją pasiekė ketvirtajame kėlinyje, kai po Stepo Babrausko dvitaškio "Sakalai" išlygino rezultatą - 71:71. Vėliau kelias minutes aikštėje virė lygi kova (73:73, 75:75), kol Renaldo Seibučio tritaškis likus žaisti 55 sekundes išvedė šeimininkus į priekį - 78:75.

Iki dvikovos pabaigos likus žaisti 16 sekundžių dar vienas R.Seibučio tritaškis padidino šeimininkų persvarą iki 5 taškų (81:76), o pražangomis bandę gelbėtis šiauliečiai nebesugebėjo pasivyti varžovų.

"Sakaluose" rezultatyviausiai žaidė: R.Seibutis 22 taškai (8/11 dvitaškių, 2/3 tritaškių), E.Redeckas 18, R.Matulis 14, S.Babrauskas (10 atkovotų kamuolių) ir E.Kučiauskas po 8.

"Šiauliai": Ž.Urbonas 22 (atkovojo 7 kamuolius), V.Pauliukėnas 11, D.Pakamanis 10, A.Danusevičius 9.

"Sakalams" reguliariajame BBL sezone liko sužaisti dvejas rungtynes - su Rygos "Barons" ir Klaipėdos "Neptūnu", "Šiaulių" laukia dar keturi varžovai - Tartu "Rock", Valmieros "Valmieras Piens", Rygos "Barons" ir Kauno "Žalgiris". "Ehitustooriist" iki reguliariojo sezono pabaigos liko 2 mačai - su Klaipėdos "Neptūnu" ir Vilniaus "Lietuvos rytu".

"Ehitustooriist" neatsilieka nuo "Sakalų"

Aštuntą pergalę čempionate iškovojo ir pagrindiniai "Sakalų" konkurentai dėl ketvirtosios vietos - Talino "Ehitustooriist", namuose 81:63 (19:8, 13:21, 18:16, 31:18) įveikę Rygos "Barons".

Jei pasibaigus reguliariajam sezonui "Sakalai" ir "Ehitustooriist" turės po lygiai pergalių, aukštesnę vietą užims vilniečiai, nes jie laimėjo abejas tarpusavio dvikovas.

"Ehitustooriist"  rezultatyviausiai žaidė: N.Mielke'as 15 (atkovojo 10 kamuolių), H.Frieras 14 (6 rezultatyvūs perdavimai), Veljo Varesas 13, Tanelis Kaljula 12.

"Barons": M.Hlebowicki 18 (atkovojo 11 kamuolių), A.Brunins 12, M.Janišius 9 (4 atkovoti ir 2 perimti kamuoliai, 4 klaidos).

Turnyrinę lentelę rasite paspaudę čia

2005-03-25 23:26
labiausiai dziugu del jaunimo-seibutis rezultatyviausias babrauskui nors nekrito bet atkovojo 10 kamuoliu gecevicius irgi puikiai suzaide kaip 16 metu..tik jomantas gaila silpnai zaidzia.jei jo rezultatai nepageres kogero dar metus i LR pereiti jam nebus ko..
2005-03-25 21:27
Vaikiai nesidziaukit sialiai visas likusias laimes( nu tik nuo zalgiriuko gaus) ir jie zais fianal 4 !!!
2005-03-25 20:30
Galejo siauliai laimet..ech gaila gaila ;(
2005-03-25 20:07
o sakiau blogai, todėl kad Neptūnui LKL turn. lent. blogiau, nors šeip vistiek Neptūnas žais su Sakalais atkrintamosiose...
-1
2005-03-25 20:06
Ką jūs svaigstat su tuo babrausku, jis ryte sedėtų kaip žalgiryje Navickas kad sedėjo pradžioje...jam dar porą metelių laukti reikia
-2
2005-03-25 20:02
jau man atrodo viskas aisku kas zais final 4: Žalgiris L.Rytas Ventspils Sakalai o kur vyks final four
na atrodo pildosi sekla su savo plakatu "Kur stepas?" prisauke ji i vilniu. Gris stepas i Siemens arena per finalini ketverta, na nors dar nereiktu labai atsipalaiduot
2005-03-25 19:55