„Panevėžio“ krepšinio klubas žengia naują žingsnį. Artėjančiame sezone klubo garbę gins ne tik reprezentacinė miesto ekipa, bet ir dublerių komanda.

Panevėžys-2“ ekipa, kurią sudarys sporto mokyklų auklėtiniai, rungtyniaus Lietuvos regionų krepšinio lygos (buvusios LKBL) čempionate. Šiuo metu komandos pretendentų sąrašuose yra daugiau kaip 20 žaidėjų, o su jaunimu dirba strategas Viktoras Apinys ir pagrindinės komandos trenerio asistentas Paulius Juodis.

Trečiadienį (09.21) dubleriai žaidė pirmąsias oficialias rungtynes. Panevėžio apskrities krepšinio varžybose panevėžiečiai svečiuose išbandė jėgas su „Rokiškio sūriu“. Susitikimą 75:68 (21:19, 21:20, 17:17, 16:12) laimėjo labiau patyrusi Rokiškio ekipa.

Visas keturiasdešimt minučių aikštėje virė atkakli kova ir šeimininkams nesisekė atitrūkti nuo jaunųjų Panevėžio krepšininkų. Ketvirtajame kėlinyje iki finalinio teisėjo švilpuko likus 3 minutėms rezultatas buvo lygus ir tik mačo pabaigoje „Panevėžys-2“ žaidėjams šiek tiek pritrūko jėgų ir patirties, kad palaužtų varžovus.

Rezultatyviausiai panevėžiečių gretose šiose rungtynėse žaidė keliuose draugiškuose mačuose „Panevėžiui“ tarpsezonyje atstovavę Tomas Černeckis ir Laimonas Kutra. Jie atitinkamai pelnė 22 ir 14 taškų. 12 pridėjo Agnius Karmonas, 8 – Dainius Klivickas, 7 – Eugenijus Žvykas, 5 – Tadas Jonušaukas.

Panevėžio apskrities varžybose be jau minėtų dviejų komandų taip pat dalyvauja Biržų „Rinkuškių alus“, Panevėžio „Bangenės miškas-Aivera“ ir Kupiškio sporto centras „Dailista“.