Vos 10 dienų su komanda sportuojantis Žygimantas Jonušas atliko dvigubą dublį, o Prienų „Rūdupis“ nutraukė nesėkmių seriją Lietuvos krepšinio lygoje (LKL). Prieniškiai savo aikštėje 79:68 nugalėjo Marijampolės „Sūduvos“ komandą ir LKL iškovojo pirmą pergalę komandos istorijoje.

„Rūdupis“ atitrūko trečiajame kėlinyje. Šį ketvirtį jie pradėjo spurtu 23:2 ir 2 taškų persvarą pavertė 23 taškų pranašumu (57:34). Nors varžovai vėliau dar sušvelnino atsilikimą, kovoti dėl pergalės nebepajėgė.

Prienų ekipą į pirmą pergalę vedė Jonušas. Praėjusią savaitę prie klubo prisijungęs dvimetrinis krepšininkas pelnė 19 taškų ir atkovojo 11 kamuolių.

„Rūdupis“: Žygimantas Jonušas 19 (11 atk. kam.), Gintautas Vileita ir Giedrius Jankauskas po 13.

„Sūduva“: Aurimas Kieža 15, Raimundas Danys 13, Vytautas Nedzinskas 11.

[image=10556 left] Virginijus Šeškus (Prienų „Rūdupio“ vyr. treneris): „Šiandien puikiai žaidėme gynyboje ir tik jos dėka sugebėjome laimėti rungtynes. Galbūt kažkas galvoja, kad „Sūduva“ nėra stipri komanda, tačiau aš jau esu sakęs, visos LKL komandos išskyrus „Žalgirį“, „Lietuvos rytą“ ir „Šiaulius“, yra apylygės, todėl manau, jog ateityje galime laukti daug netikėtumų. Čempionatas bus tikrai įdomus.

Pirmoji pergalė svarbi ne tik pagal turnyrinę lentelę, bet ir psichologiškai, nes jeigu būtume pralaimėję, dabar tikrai būtų labai sunku.

Į žaidimą neblogai pasijungė Jonušas, tačiau jis negalėjo visą laiką žaisti, nes patyrė nedidelę traumą. Jis mums labai padėjo šiose rungtynėse.

Manęs netenkino ketvirtasis kėlinys, nes komanda atsipalaidavo, pradėjo skubėti, švaistyti tritaškius ir iš 20 taškų persvaros liko tik 11. Žaidėjai yra profesionalai ir turėtų suprasti, kad negalima taip žaisti, reikia palaikyti rezultatą ir suprasti, kad negali būti jokio atsipalaidavimo“.