Besirengdami 2005-2006 metų sezonui Vilniaus „Sakalai“ draugiškame mače 91:73 įveikė Kauno „Buratinos“ komandą, pranešė oficialus sostinės ekipos tinklapis internete.

Jau pirmosiomis rungtynių minutėmis „Sakalai“ spurtavo 9:2, tačiau netrukus per daug atsipalaidavo ir pirmasis kėlinys baigėsi 19:21 kauniečių naudai.

Antrasis kėlinys prasidėjo „Sakalų“ spurtu, bet ir vėl po kelių minučių Vilniaus komandos atakos aprimo, o iniciatyvą vėl perėmė „Buratina“. Paskutines antrojo kėlinio minutes puikiai sužaidę vilniečiai persvėrė rezultatą 46:39.

Trečiajame kėlinuke „Sakalai“ parodė, kad daugiau juokauti šiose varžybose nėra pasirengę ir laimėjo atkarpą 14:0. Po šio smūgio Kauno komanda nebeatsigavo, o ketvirtasis kėlinys buvo tik formalumas.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidė Nerijus Strazdauskas, pelnęs 17 taškų. 16 įmetė Justas Sinica, 14 surinko Rolandas Skaisgirys.

O pagaliau zyle atsiskleidzia...:)dar kai su juo komoj zaidziau jau tada vare o dabar ziuriu vis virs 10 tasku ikala...:)(jei ka cia apie Sinica)