Pirmąją pergalę Baltijos krepšinio lygos (BBL) Iššūkio taurės varžybose iškovojo Klaipėdos „Neptūnas“. Klaipėdiečiai savo aikštelėje be didesnio vargo 89:50 (22:12, 23:9, 20:12, 15:4) nugalėjo Rygos „Keizarmezs“ komandą.

Latvijos ekipa į rungtynes atvyko iki jų pradžios likus vos 10 minučių, todėl susitikimas prasidėjo ne 18 valandą, kaip buvo numatyta, o 18.15 val. Anot šaltinių, tai jau nebe pirmas kartas, kuomet „Keizarmezs“ klubas nesugeba laiku atvykti į rungtynes. Šį kartą Rygos ekipos atstovai tikino, jog ilgiau, negu planuota, užtruko Latvijos sostinės gatvėse susidariusiuose automobilių spūstyse.

Klaipėdiečiai jau rungtynių pradžioje pasiuntė svečius į nokdauną, kai susitikimą pradėjo spurtu 13:3. Nors įsibėgėjusius Pauliaus Juodžio auklėtiniai latviai sugebėjo sulaikyti, tačiau antrojo kėlinio pabaigoje „Neptūnas“ ir vėl spurtavo. Šį kartą uostamiesčio krepšininkai laimėjo 3 minučių atkarpą spurtu 13:0 ir ilsėtis išėjo pirmaudami 24 taškų skirtumu (45:21).

Vaizdas aikštėje nesikeitė ir po ilgosios pertraukos. Užtikrintai rungtyniavę klaipėdiečiai iškovojo triuškinančią pergalę.

„Neptūnas“: Robertas Bitinas 18, Osvaldas Kurauskas 15, Juozas Ramanauskas 10, Modestas Kumpys 10, Julius Žurna 10, Tadas Maželis 8.

„Keizarmezs“: Armandas Osinsas 12, Martinas Steinbergas 9, Armandas Kravalis 8.