Ispanijoje baigėsi keturių komandų turnyras, kurį laimėjo ir Andalūzijos taurę iškovojo Sevilijos „Caja San Fernando“ ekipa.

Likus mažiau negu dviems savaitėms iki Ispanijos krepšinio čempionato (ACB) pradžios Andalūzijos taurės turnyre dalyvavo ir dvi „lietuviškos“ komandos, tačiau šįkart krepšininkams iš Lietuvos pasižymėti nepavyko.

Turnyro finale Sevilijos „Caja San Fernando“ 92:84 (23:24, 22:18, 20:12, 27:30) nugalėjo Malagos „Unicaja“. Lemiamą persvarą Sevilijos klubas įgijo po trečiojo kėlinio, o per paskutinį ketvirtį išsaugojo įgytą pranašumą ir laimėjo susitikimą bei Andalūzijos taurę.

„Caja San Fernando“: Carlosas Cherry 20, Loe Roe 19, Darrenas Phillipas 11, Branimiras Longinas 10, (Donatas Slanina).

„Unicaja“: Marcusas Brownas 26, Bernardo Rodriguezas 14, Stephane Risacheras 10.

Per mačą dėl trečios vietos nesėkmę patyrė Žeronos „Akasvayu“ ekipa, 85:89 (20:11, 20:22, 18:26, 27:30) nusileidusi Badalonos „DKV Joventut“ komandai.

„Akasvayu“: Terrellas Myersas 20, Raulis Lopezas 13, Germanas Gabrielius 13, Maurice'as Carteris 11, Kevinas Thompsonas 11.

Dainius Šalenga aikštelėje nepasirodė.

„DKV Joventut“: Rudy Fernandezas 17, Elmeras Bennettas 17, Andrew Bettsas 13, Jesse'as Youngas 12.