Nervų karą laimėjęs „Nevėžis“ iškovojo pirmąją pergalę (komentaras, statistika)

2009-11-03 19:45
Martynas Pupininkas, „BasketNews.lt“ koresp.
Pirmąją pergalę Lietuvos krepšinio lygoje (LKL) iškovojo tarpsezonyje atjaunėjusi Kėdainių „Nevėžio“ ekipa. Nerijaus Zabarausko auklėtiniai 70:65 (18:13, 22:13, 10:15, 20:24) įveikė LKL naujokę Prienų „Rūdupio“ komandą.

Antrajame kėlinyje „Rūdupio“ krepšininkai išlygino rezultatą 20:20, tačiau ketvirčio viduryje spurtavę šeimininkai pabėgo į priekį ir įgijo 14 taškų pranašumą (40:26).

Po ilgosios pertraukos šeimininkai solidžiai pirmavo (45:29), bet svečiai nenuleido rankų ir ketvirtajame kėlinyje sumažino atsilikimą iki 1 taško (52:51). Likusios 5 minutės pavirto nervų karu, kuriame sugebėję laimėti atkarpą 7:0 (64:57), išgyveno „Nevėžio“ krepšininkai.

„Nevėžis“: Rokas Ūzas 22 (9 atk.kam.), Darius Gvezdauskas 12, Paulius Beliavičius, Remigijus Trakimas 11 (12 atk.kam.).

„Rūdupis“: Vaidotas Pridotkas 19, Gintautas Vileita 16, Gediminas Maceina 9, Giedrius Jankauskas 8.

[image=9073 left] Nerijus Zabarauskas (Kėdainių „Nevėžio“ vyr.treneris): „Rungtynės buvo sunkios psichologiškai, kadangi po keturių pralaimėjimų komanda turėjo patikėti savo jėgomis. Esame viena iš jauniausių LKL komandų, nepaisant to, kad žaidimas buvo banguotas, džiaugiuosi, jog sugebėjome laimėti klampiose rungtynėse, ši pergalė labai svarbi“.