Trečiąjį pralaimėjimą Eurolygos turnyre patyrė Mindaugo Lukauskio Vilerbano ASVEL ekipa. Prancūzų klubas namie 65:82 (29:10, 3:21, 16:26, 17:25) nusileido be traumuoto Kšyštofo Lavrinovičiaus rungtyniavusiai Sienos „Montepaschi“.

Rungtynės prasidėjo galingu prancūzų spurtu – 16:2, kurį kėlinio pabaigoje dar labiau padidinę ASVEL krepšininkai susikrovė 21 taško persvarą (29:8). Tačiau visos Vilerbano ekipos viltys sutrypti italus buvo sužlugdytos antrajame kėlinyje, kuomet Sienos klubas prancūzams leido įmesti vos 3 taškus ir sumažino deficitą iki 1 taško.

Savo sąlygas pradėję diktuoti „Montepaschi“ krepšininkai antroje rungtynių dalyje persvėrė rezultatą savo naudai – 43:37 ir per likusį laiką stengėsi susikrauti saugų pranašumą – 57:48. Ketvirtajame kėlinyje ASVEL pavyko atsilikimą sumažinti iki 2 taškų (60:62), tačiau tai jau buvo paskutinis prancūzų pasispardymas šiose rungtynėse.

ASVEL gretose rungtyniaujantis Lukauskis per 35 minutes pelnė 5 taškus (1/2 dvitaškių, 1/4 tritaškių), atkovojo 6, perėmė 2 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus ir suklydo 3 kartus.

ASVEL: Bobby Dixonas 20 (4/7 trit.), Ali Traore 11, Laurentas Foirestas 9, Victoras Samnickas, Ericas Campbellas 6.

„Montepaschi“: Romainas Sato 33 (8/12 dvit., 4/6 trit., 5/6 baudos, 6 atk.kam.), Henry Domercantas 14 (4/6 trit.), Shaunas Stonerookas 9, Davidas Hawkinsas 8.