Vienas geriausių rungtynių šį sezoną sužaidė Sienos "Montepaschi" lietuvis Mindaugas Žukauskas. Italijos čempionato 27-ajame ture puolėjas iš Lietuvos surinko 13 taškų ir padėjo savo komandai įveikti Kalabrijos Redžo "Eurofiditalia" klubą 92:67 (21:6, 20:17, 28:19, 23:25).

Nuo mačo pradžios "Montepaschi" pabėgo į priekį. Po pirmojo kėlinio komandas skyrė 15 taškų, o po trijų ketvirčių Sienos klubas pirmavo 27 taškų skirtumu.

"Montepaschi": Bootsy Thorntonas 16 taškų, Roberto Chiacigas 15 (11 atkovotų kamuolių), Vrbica Stefanovas 13, Mindaugas Žukauskas 13 (29 minutės, 0/1 dvitaškio, 3/7 tritaškių, 4/4 baudos metimų, 3 atkovoti kamuoliai, 3 rezultatyvūs perdavimai, 2 blokai), Michalis Kakiouzis 13.

"Eurofiditalia": Nicolas Mazzarino 15, Casey Shaw 10, Charlesas Gainesas 10.

Tai buvo 152-osios M.Žukausko rungtynės Italijos čempionate. Pet keturis sezonus daugiau nei 13 taškų lietuviui pavyko pelnyti 16 kartų.

Lygos lyderis Ramūno Šiškausko Trevizo "Benetton" klubas šeštadienį savo aikštėje 94:72 (12:16, 25:18, 27:13, 30:25) įveikė Varezės "Casti Group" krepšininkus.

Po pirmojo kėlinio atsilikinėdami 4 taškų skirtumu, Trevizo krepšininkai perėmė iniciatyvą ir du kėlinius laimėjo bendru rezultatu 52:33. Po trijų ketvirčių "Benetton" pirmavo įtikinama 17 taškų persvara - 64:47.

"Benetton": Marlonas Garnettas 30 (22 min., 7/10 tritaškių), Denisas Marconato 13 (12 atk. kam.), Massimo Bulleri 12, Andrea Bargnani 10... Ramūnas Šiškauskas 5 (22 min., 0/3 dvitaškių, 1/3 tritaškių, 2/2 baudos metimų, 1 atk. kam., 1 rez. perd., 2 perimti kamuoliai).

"Casti Group": Normanas Nolanas 26 taškai, Alainas Digbeu 17, Alessandro De Polas 8.

Sunkiausią pergalę iš lietuviškų klubų pasiekė Rimanto Kaukėno Kantu "Vertical Vision". Jis svečiuose 103:96 (21:28, 22:23, 28:21, 32:24) įveikė Livorno "Villaggio Solidago" krepšininkus.

Beveik visą laiką nuo varžovų atsilikinėjęs "Vertical Vision" klubas pavijo varžovus priešpaskutinę minutę - 93:93. Tuomet Phillipo Joneso tritaškis iniciavo spurtą 10:0, kuris sužlugdė Livorno krepšininkų viltis švęsti pergalę.

"Villaggio Silodago": Drew Nicholas 25, Prestonas Shumpertas 22 (8 atk. kam., 8 rez. perd.), Alejandro Gomezas 12, Christiano Zanusas Fortesas 10.

"Vertical Vision": Phillipas Jonesas 19, Shaunas Stonerookas 18, Michelas Morandaisas 15, Rimantas Kaukėnas 15 (26 min., 3/7 dvitaškių, 1/2 tritaškių, 6/6 baudos metimų, 2 atk. kam., 3 per. kam., 6 rez. perd., 6 klaidos, 5 pražangos).

Džezio "Sicc Cucine" - Emilijos Redžo "Bipop-Carire" 70:62

Turnyrinę lentelę galite rasti paspaudę čia.

2005-03-28 12:07
gal "Keistutis" apie Eureliju raso ??? :)))
Ramas nepergeriausiai suzaide
2005-03-27 16:55
Na ir is kur keistuti pas tave tokios zinios del M. Zukausko ir Zalgirio?
2005-03-27 16:36
Kai aš pažiūrėjau į temos pavadinima iškart pagalvojau , kad Žukauskas bus sumetęs ne mažiau kaip 20 taškų , bet kai pamačiau kiek tų taškų ištikrųjų imetė mano veide atsirado šypsena:)13 taškų kaip jam tai gal ir normalu , bet kažkaip keista , kad čia jo vienos iš geriausių sezono rungtynių.
2005-03-27 12:08
Kita sezona pamatysime Zukauska Zalgirio komandoje
2005-03-27 09:45
Visai gerai suzaide, nes pas ji rezultatyvumas tai mazas, uz tad ir sako kad veinas geriausiu rungtyniu suzaide....
2005-03-26 23:58