Ketvirtąją pergalę iš tiek pat galimų Eurolygos B grupėje iškovojo Malagos „Unicaja“ ekipa, kuri Prancūzijoje 86:74 (12:13, 30:15, 28:27, 16:19) nugalėjo Orleano „Entente“ krepšininkus.

Aikštės šeimininkai atsilaikyti sugebėjo tik pirmąjį ketvirtį, kurį laimėjo minimalia persvara 13:12. Rungtynių lūžis įvyko per antrąsias dvidešimt mačo minučių. Taquano Deano vedama „Unicaja“ laimėjo ketvirtį 30:15 ir į pertrauką išėjo ilsėtis pirmaudama 42:28.

Ketvirtojo kėlinio viduryje po taiklaus Vaty Ludovičiaus dvitaškio „Entente“ buvo priartėjus iki 10 taškų (64:74). Tačiau tada sekė net šešios „Unicaja“ atakos, kurios baigėsi metimu iš trijų taškų zonos. Pusę metimų pasiekė tikslą ir svečiai atstatė solidų pranašumą bei ramiai užbaigė rungtynes.

Malagos ekipa šiose rungtynėse pataikė net 16 tritaškių, tuo tarpu varžovai per pus mažiau – 8.

„Unicaja“: Taquanas Deanas 30 (7/12 tritaškių), Jiri Welshas 13 (5 atk. kam., 5 rez. per.), Robertas Archibaldas 10, Carlosas Jimenezas ir Berni Rodriguezas 9.

„Entente“: Vaty Ludovičius 15 (10 atk. kam.), Justinas Doellmanas 14, Ryvonas Covile‘as 12 (7 atk. kam.), Cedrickas Banksas 10.