Aštuntąją pergalę iš devynių galimų NBA pirmenybėse iškovojo Fynikso „Suns“ komanda. Ji savo aikštelėje 124:104 (40:29, 35:27, 26:21, 23:27) sutriuškino Naujojo Orleano „Hornets“ klubą, kuriame žaidžia lietuvis.

Iki komandos rekordo „Suns“ ekipai trūksta trijų pergalių. Geriausiai sezoną Fynikso klubas pradėjo 1980-1981 metais, per pirmas 12 rungtynių laimėjo 11 kartų.

Šiose rungtynėse šeimininkai jau pirmajame kėlinyje pademonstravo fantastišką puolimą ir įgijo dviženklį pranašumą (40:29), kuris prieš ilgąją pertrauką pasiekė ir 19 taškų ribą (75:56).

Trečiąjį kėlinį „Suns“ pradėjo spurtu 10:2 ir po Amare‘o Stoudemire‘o dėjimo šeimininkų atotrūkis šoktelėjo iki 27 taškų (85:58). Solidų pranašumą Fynikso krepšininkai išsaugojo iki pat finalinės mačo sirenos.

Pralaimėjusiųjų gretose Darius Songaila per 18 minučių pelnė 8 taškus (3/3 dvitaškių, 2/2 baudų), atkovojo 1 kamuolį, blokavo 1 varžovo metimą, tačiau kartą suklydo ir 4 sykius pažeidė taisykles.

Šiame mače Fynikso klube žaidė 11 krepšininkų, iš kurių net 8 viršijo 10 pelnytų taškų ribą.

„Suns“: Amare‘as Stoudemire‘as 21, Grantas Hillas 18, Goranas Dragičius 14, Jasonas Richardsonas 13, Channingas Frye 13, Steve‘as Nashas 12 (10 rez. perd.), Jaredas Dudley 11, Leandro Barbosa 11.

„Hornets“: Chrisas Paulas 25, Emeka Okaforas 13, Jamesas Posey 11, Davidas Westas 10, Darrenas Collisonas 10, Darius Songaila 8, Devinas Brownas 8.