Prancūzijos krepšinio pirmenybės prasidėjo netikėtumu. Čempionų titulą ginanti ir Eurolygoje žaisianti Strasbūro IG ekipa pirmajame susitikime nusileido du lietuvius turinčiam Gravlino-Diunkerko „Maritime“ klubui 71:88 (24:27, 15:21, 17:24, 15:15).

Gravline-Diunkerke vykusiose rungtynėse šeimininkai pamažu didino pranašumą tris kėlinius. Prancūzijos taurės laimėtojai įveikė čempionus įtikinamu 17 taškų skirtumu.

Lietuvių indėliai į pergalę buvo minimalūs. Dainius Adomaitis per 20 minučių pelnė 2 taškus (1/1 dvitaškio, 0/3 tritaškių).

Tuo tarpu Prancūzijos pirmenybėse debiutavęs Saulius Kuzminskas per 6 minutes krepšio neatakavo. Aukštaūgis atkovojo 2 kamuolius, bet suspėjo 3 sykius prasižengti.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausias buvo Tysonas Wheeleris, surinkęs 28 taškus (7/11 tritaškių). 27 taškus įmetė Rahshonas Turneris (9 atkovoti kamuoliai).

Strasbūro komandoje rezultatyviausiai žaidė K'Zellas Wessonas, pelnęs 15 taškų. 12 pridėjo Alvinas Youngas, 11 pridėjo Jeffas Greeras, o 10 surinko Stanley Jacksonas.

ce komanda dar ne viskas. Jei zaidejas is tikruju turi talenta ir yra stiprus jis taps puikiu zaideju. Ajsq tai kad sedi ant suolo turi itakos, bet tik taip islieka stipriausi...