Valensijos "Pamesa" krepšininkai, lygiai kaip ir Vilniaus "Lietuvos rytas", minimaliu skirtumu pralaimėjo šalies čempionato rungtynes. Vienintelėse šeštadienį vykusiose ACB 26-ojo turo rungtynėse "Pamesa" po pratęsimo 86:87 (22:20, 19:18, 18:18, 20:23, 7:8) nusileido Leidos "Plus Pujol" klubui.

Likus 4 sekundėms iki ketvirtojo kėlinio pabaigos dvejomis taikliomis baudomis Igoris Rakočevičius išplėšė "Pamesa" klubui pratęsimą. Leidos ekipa dar galėjo laimėti, tačiau A.J.Bramletto dvitaškis metimas tikslo nepasiekė.

Likus 9 sekundėms iki pratęsimo pabaigos "Plus Pujol" išsiveržė į priekį 87:86, kai du baudos metimus realizavo Nicolas Gianella. Per likusį laiką surengtą "Pamesa" ataką nesėkmingai baigė Ademoja Okulaja, prametęs dvitaškį.

"Plus Pujol": Nicolas Gianella 26 taškai, Jaume Comasas 12, A.J.Bramlettas 12, Nacho Yanez 12, Rasheedas Brokenboroughas 10.

"Pamesa": Dejanas Tomaševičius 23, Irogis Rakočevičius 20, Fabricio Oberto 14 (8 atkovoti kamuoliai), Alejandro Montecchia 6, Antoine'as Rigaudeau 6.

14 pergalių po 26 rungtynių turinti "Pamesa" ekipa tarp 18 komandų žengia 9 vietoje.

Iš aštuonių likusių ACB 26-ojo turo rungtynių septynios žaidžiamos sekmadienį. Paskutinę savaitės dieną rungtyniaus ir abu klubai su krepšininkais iš Lietuvos.

Vilniaus ir Valensijos klubų dvikova ULEB taurės pusfinalyje įvyks ateinantį antradienį.

2005-03-27 16:32
o leida-tai ispanijos autsaideriai,tai sansu rytui daug
2005-03-27 14:50
pamesa kaip ir rytas galvoja ir laukia antradienio ryngtyniu... o salies ciempionate gaila apkrauti pagrindinius zaidejus...
2005-03-27 13:06
susitare buvo pamesa su rytu del to abu kiso salies cempionatuose
2005-03-27 09:44
PAmesa tai suzaidzia vieans rungtines gerai tai vel pralaimi.... Jiems truksta stabilumo..... Vienas Rakocevicius visa sezona neistems komandos.....
2005-03-27 00:08
istikro tai lietrytis tikrai turi sansu parmusti pamesa...